Skocz do zawartości
gregoma

Sony BDP S280 ktoś słyszał coś wie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądając ofertę produktów Sony w segmencie odtwarzacze BD zobaczyłem jako nowość produkt oznaczony symbolem S280.Byłem zdziwiony gdyż wg wcześniejszych zapowiedzi numeracja sprzętu miała obejmować zastąpienie produktów 370 na 380 itp wzwyż.A tu niespodzianka pojawia się model z niższej półki o symolu 280.Wg parametrów zaprezentowanych na stronie producenta to wiele on nie oferuje tak na pierwsze wrażenie to okrojony odtwarzacz SMP 100 z obsługą BD.Co onim sądzicie jako np uzupełnieniu odtwarzacza HD o obsługę płyt BD oraz DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to praktycznie taki sam odtwarzacz jak BDP-S380 z wyjątkiem tego, że ma jedno wejście USB z tyłu, a model wyżej ma takie wejścia dwa (przód i tył). Reszta parametrów pozostaje bez zmian. Porównanie do SMP-100? "Dodanie" obsługi BD? Raczej jest na odwrót. Dla kogoś kto kupuje taki sprzęcik obsługa BD, to podstawa, a reszta jest dodatkiem (nie twierdzę, że nieprzyjemnym). Tutaj mam postęp w stosunku do poprzedniej generacji (ja mam BDP-S 370), bo dodano obsługę NTFS co biorąc pod uwagę cenę tego odtwarzacza, design i inne możliwości czyni go bardzo atrakcyjną ofertą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to praktycznie taki sam odtwarzacz jak BDP-S380 z wyjątkiem tego, że ma jedno wejście USB z tyłu, a model wyżej ma takie wejścia dwa (przód i tył). Reszta parametrów pozostaje bez zmian. Porównanie do SMP-100? "Dodanie" obsługi BD? Raczej jest na odwrót. Dla kogoś kto kupuje taki sprzęcik obsługa BD, to podstawa, a reszta jest dodatkiem (nie twierdzę, że nieprzyjemnym). Tutaj mam postęp w stosunku do poprzedniej generacji (ja mam BDP-S 370), bo dodano obsługę NTFS co biorąc pod uwagę cenę tego odtwarzacza, design i inne możliwości czyni go bardzo atrakcyjną ofertą.

Pozdrawiam.

właśnie, ciekawe czy doczekamy się aktualizacji dodającej obsługę ntfs w s370 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy ten model potrafi odtwarzacz CD bez włączenia Telewizora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...