Skocz do zawartości
Robertaleksander

Pomylony Dekoder n-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to każda z platform cyfrowych podpadła abonentom i z tego co czytam w necie, n-ka chyba najmniej. Niestety ja jestem w gronie tych ludzi którzy się na n-ce zawiedli. Mój problem nie polega na niedoczytaniu umowy ani jakichs niejasności z fakturami. Mi się nawet nie udało telewizji dobrze obejrzeć. Zamówiłem sobie online pełny pakiet w promocji, sprzęt doszedł nieco opóźniony ale doszedł. Zabuliłem za montaż i cieszyłem się telewizją przez tydzień, oglądałem wszystko, aż nagle pojawił mi się ekran aktywacji. Do biura obsługi klienta dodzwaniam się za kazdym razem i to dosyć szybko. Polecam dzwonić wieczorem, działają 24h. Najpierw próbowali mi aktywować zdalnie i nic, czekałem cały weekend, potem jakiś geniusz kazał mi się zarejestrować na forum, chyba z troski o wydatki na telefon. Za trzecim, albo czwartym razem okazało się, że przez pomyłkę wysłali mi nie ten dekoder i numer tego co mam nie zgadza się z numerem na umowie.. Dział techniczny przyjął zgłoszenie i... nic. Nie mam telewizji już ponad tydzień od tego momentu (w sumie już jakieś dwa) i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć ile to jeszcze potrwa i dlaczego to tyle trwa. Do tego ostatniego chyba mam prawo? Mam dziwne uczucie że gdzieś w Polsce siedzi sobie facet, ogląda pełny pakiet na lewo i wcale się z tym nie wychyla.. Z drugiej strony przecież powinni być w stanie coś takiego namierzyć? Nie wiem nic, mogę sobie gdybać a telewizji jak nie ma tak nie było. Czy ktoś z was może mi poradzić co w takiej sytuacji można zrobić? Reklamację już złożyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...