Skocz do zawartości
tomek242

A-HA: Ending On A High Note - The Final Concert

Rekomendowane odpowiedzi

aha_newspics_03102011d.jpg

4 grudnia 2010 roku w sali Spektrum w Oslo norweska grupa a-ha zagrała swój pożegnalny koncert. Był to zarazem ostatni koncert trasy zorganizowanej pod hasłem "Ending On A High Note". Tourne objęło kraje obu Ameryk, Europy i Azji, a finałowy występ w stolicy Norwegii przyciągnął fanów z całego świata, m.in. Anglii, Irlandii, Meksyku, USA, Niemiec, Kanady i Włoch. Grudniowego wieczoru formacja wykonała swoje największe przeboje, m.in. "The Sun Always Shines On TV", "Take On Me", "Hunting High And Low", "The Living Daylights" oraz "Forever Not Yours". "Ending On High Note" to również tytuł albumu BLU-RAY z zapisem tego wyjątkowego występu, będącego ukoronowaniem dwudziestopięcioletniej, pełnej sukcesów kariery: "To było dla nas wielkie wyzwanie" - mówi założyciel formacji, klawiszowiec Magne Furuholmen - "Coś co mogło trwać jedynie dwa lata, przetrwało ponad dwadzieścia pięć. Czy można marzyć o czymś więcej?"

Track lista:

01 The Sun Always Shines On TV

02 Move To Memphis

03 The Blood That Moves the Body

04 Scoundrel Days

05 The Swing of Things

06 Forever Not Yours

07 Stay On These Roads

08 Manhattan Skyline

09 Hunting High And Low

10 We're Looking For The Whales

11 Butterfly, Butterfly (The Last Hurrah)

12 Crying In The Rain

13 Minor Earth Major Sky

14 Summer Moved On

15 I've Been Losing You

16 Foot Of The Mountain

17 Cry Wolf

18 Analogue

19 The Living Daylights

20 Take On Me

Dodatki:

21.Farewell Tour Documentary

22.Picture Gallery

Data premiery : 8.04.2011

Dźwięk : DTS-Master Audio 5.1, PCM Stereo

Nośnik : BLU-RAY

Liczba płyt : 1

Dystrybutor : UNIVERSAL MUSIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość, moja żona nie może się już doczekać (na szczęści to jutro). Supergrupa i mam nadzieję, ze super pożegnalny koncert. Dla mnie must have w sam raz na Zajączka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem juz koncert na DVD i musze przyznac, ze bardzo ladnie im to wyszlo. Pozycja obowiazkowa dla fanow. Polecam sprawdzic brytyjski amazon. Wersja Blu-ray jest w niezlej promocji.

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic w MM. Cena bodajze 90zl za wersje Deluxe (2CD + DVD).

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzic brytyjski amazon. Wersja Blu-ray jest w niezlej promocji.

Produkt dostępny od 25 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt dostępny od 25 kwietnia.

Przesuneli widocznie brytyjska date premiery, gdyz wczesniej widnial 18 kwiecien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę jaka jakość obrazu i dźwięku na bluray.

Hej, nikt jeszcze nie kupił blureya? Mam być pierwszy? :rolleyes: Właśnie się zastanawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj kupić, ale wybrałem D.Fostera:) Aha może poczekać z taką ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w MM (nie wiem czy w całej Polsce) cały asortyment bez VAT wiec wyjdzie siedemdziesiąt parę złociszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane na plycie zajmuja 21,5GB.

Video:: 1920x1080i, MPEG-4 AVC, 29.970 fps, ~18960 Kbps

Audio1: DTS-HD Master Audio 5.1 (48 kHz / 2905 kbps / 16-bit)

Audio2: LPCM 2.0 (48 kHz / 1536 kbps / 16-bit)

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audio:

DTS-HD Master Audio English 2905 kbps 5.1 / 48 kHz / 2905 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

LPCM Audio English 1536 kbps 2.0 / 48 kHz / 1536 kbps / 16-bit.

obejrzałem dzisiaj, co prawda tylko po łepkach i powiem że nie zachwyciłem się ani obrazem ani ścieżką dzwiękową, co do treści to sie nie wypowiem bo lubie tylko kilka kawałków tej grupy... wydanie ot takie sobie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audio:

DTS-HD Master Audio English 2905 kbps 5.1 / 48 kHz / 2905 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

LPCM Audio English 1536 kbps 2.0 / 48 kHz / 1536 kbps / 16-bit.

obejrzałem dzisiaj, co prawda tylko po łepkach i powiem że nie zachwyciłem się ani obrazem ani ścieżką dzwiękową, co do treści to sie nie wypowiem bo lubie tylko kilka kawałków tej grupy... wydanie ot takie sobie :rolleyes:

Niestety musze potwierdzić. Szału nie ma, w dodatku wokal Mortena słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem świeżo po seansie i potwierdzam ,na kolana mnie nie powaliło a spodziewałem się czegoś więcej,no cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za płytkę ?

Miałem sobie sprawić prezent w postaci BR ale po Waszych opiniach chyba poprzestanę na wersji DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za płytkę ?

Miałem sobie sprawić prezent w postaci BR ale po Waszych opiniach chyba poprzestanę na wersji DVD.

13£ na Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM blu-ray kosztuje 89zł. Jeśli zakupisz 2 maja to bedziesz miał cenę promocji "bez vat" czyli wychodzi jakieś 73zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O promocji w MM wiem bo sam pisałem parę postów wyżej.Pytałem o cenę z ciekawości bo ludzie kupują w różnych sklepach.Widać na Amazonie jest taniej niż w Polsce tylko po doliczeniu kosztów przesyłki wyszłoby podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione w MM bez Vat :rolleyes: Nie będę obiektywny, bo po wrzuceniu do odtwarzacza od razu przypomniały mi się czasy liceum :D Więc krótko, obraz w porządku, bez rewelacji ale w porządku, dźwięk też w porządku, mam trochę zastrzeżeń do basu, ale cóż, jest on elektroniczny w większości utworów, więc może dlatego.

Ja jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii jakościowej nie ma ale rewelacji też nie. Przyznam że fanem nie jestem ale pare utworów bardzo lubiłem. Niestety raczej dla tych paru płytki nie zatrzymam. Nową w folii kupiłem na allegro za 49,99, właśnie jestem na ostatnich kawałkach. Ogółem jakieś 7/10 daje temu wydaniu ale też mam trochę zastrzeżeń do wokalu. Fani pewnie się nie zawiodą. Osoby neutralne jak ja też mogą spróbować zwłaszcza przy takiej cenie jaką mi się udało złapać. Użytkownik "leamass" to sprzedał , jak coś to sie zapytajcie czy bedzie to jeszcze miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...