Skocz do zawartości
peppard

Onkyo TX-SR600E problem z 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dostałem dzis ten własnie amplituner.Pam zapomniał dac instrukcji..hee..i teraz nie wiem czy mam dobrze podłaczone,poniewaz prze optyczny z kompa gra oki.Jednak mam podłaczone przez cińcz w ampie(dvd multichanel) i dzek w kompie.Wszystko oki przednie graja jak włacze test w kompie ale surrandy i sub/centralny...cisza.Teraz nie wiem czy trzeba zmienic gdzies w ampie?w kompie mam zintegrowana ALC892.Dlaczego tez z optyka gra dwa razy głosnie niz przez te anologowe cincz?telewizor tez mam optyka i tez jest ciszej...to zależy jak mocny jest sygnał puszczany z urzdzenia?Ale najwazniejsze to dlaczego jak ustawie 5.1 w kompie,wszystko mam podłaczone dobrze to gra tylko przód?zrobiłem tak (na próbe)ze dotykałem wtyczke palcami i przod buczał...a surandy jak dotykałem wtyczke to cisza...tak jakby cos z ampem było?czy trzeba cos przestawic?

Troche pogrzebałem i to jest wina ampa.Tylko czy trzeba zmienic w ustawieniach?czy jest cos walniete?podłaczyłem do kompa dżeka(centralny i sub)a do ampa wpiełem je jako przód...i był dzwiek.bass(takie dudniecie było)wiec komp i kable sa dobre...Amplituner niby z 2007,nie był robiony ma jeszcze plomby gwarancyjne..czy to mozliwe ze cos jest zepsute?chyba go zaraz rozbebesze..

Edytowane przez peppard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne teraz inny problem..znaczy ciekawi mnie cos.Mam właczona opcje multichanel.Muzyka leci w analogu,załaczony pro logik miusic.Piosenka mp3 128 kilo ma i surrandy ledwo brzeczą...ale jak włacze inna piosenke tez mp3 i 128 kilo ma to juz surrandy graja oki.Od czego to zalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...