Skocz do zawartości
MusiC ManiaC

Wiatrak chłodzący TP01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy któryś z użytkowników próbował coś zrobić z brzęczeniem wiatraka chłodzącego (może wymiana na cichszy?), nie ukrywam że podczas oglądania filmu trochę mnie drażni jego ciągłe brzęczenie.

Zauważyłem że na początku użytkowania TP01 wiatrak uaktywniał się sporadycznie, natomiast teraz pracuje prawie nonstop.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie od samego początku cały czas pracuje wyjąc stosunkowo upierdliwie, chciałem to reklamować, ale musiałbym się wtedy pożegnać z urządzeniem a to mi nie było na rękę więc czekam aż się zatrze, miałem wrażenie że to nastąpi parę dni po zakupie, ale minęło już ponad pół roku i nic się nie zmieniło. Działa i wyje. Jak się ogląda film czy słucha muzyki to ten odgłos gdzieś tam znika, najgorzej jest jak nic nie gra, wtedy donośnie wentylator daje znać o swoim istnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamowałem wiatrak bo od samego początku chodził bardzo głośno. Serwis szybko przysłał mi naprawiony sprzęt ale moja radość szybko się skończyła, bo po kilku tygodniach było znowu to samo-czyli bardzo głośna praca wiatraka, po prostu brzęczy niemiłosiernie:) Nie wiem może ten typ tak ma i trzeba się przyzwyczaić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc widzę że problem jest dość powszechny :). A co można zrobić z wiatrakiem po otworzeniu hyundai-a? Wyrzucić,nasmarować,wymienić?Nie ukrywam iż chciałbym wyeliminować brzęczenie nawet kosztem utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarowanie raczej nic nie da bo on brzęczy jakby jakiś skoszony był.

Wymiana może pomóc.

Wyrzucenie też pomoże ale pewnie na krótko bo może się zagotować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...