Skocz do zawartości
dobosz23

Polskie serwisy internetowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeżeli ktoś chciałby spolszczoną bardziej część kategorii dla dzieci - poprawiona Świnka Peppa, Noddy po polsku, itp. to proszę o info - jestem właśnie w trakcie zakończenia takiej konfiguracji.

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ja polecam założyć sobie konto w Picas-ie. Masz do niej dostęp w IMS i naprawdę fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakończyłem już poprawkę serwisów - zmiany dotyczą tylko bajek, bo niestety 47 pozycji nie było przede wszystkim polskie. W mojej wersji jest ich 29 i znajdują się tam takie bajki poza tymi z wersji oryginalnej jak:

- Świnka Peppa wersja poprawiona (był tylko jeden filmik);

- Adibu;

- Olinek Okrąglinek;

- Kacze Opowieści wersja poprawiona;

- Klub Przyjaciół Myszki Miki;

- Noddy;

- Sąsiedzi (Pat i Mat) wersja poprawiona.

Usunąłem już linka z uwagi na mój post dotyczący playlisty YouTube - polecam przeczytać.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego oglądania.

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picassa nie rozwiaze problemu. Mam swoja strone z 2GB zdjec corki, od 2006 roku do dzis. Milo by bylo miec do nich dostep z pozycji HYUNDAI'a. Moze jest jakis sposob aby to zadzialalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - na pewno da się to zrobić, ale byś musiał dużo posiedzieć na kodem takiego pliku. Z tego co się zorientowałem IMS opiera się na XML-u i RSS - sam zacząłem kombinacje by można było od dwóch użytkowników YouTube pobrać przefiltrowane treści wideo. Doczytałem się, że można dodać zdjęcie określając jego ścieżkę, ale jak masz 2 GB zdjęć to zajmie kupę czasu - dla tego polecam konto na Picassie czy inny podobnym serwisie bo wyjdzie mniej zachodu - ewentualnie nie pamiętam czy Picassa ma możliwość dodania adresu zdjęcia, ale takie rozwiązanie też by było dobre. Sorki, ze nie podam Ci gotowca, ale w tym przypadku już sam musisz ocenić co dla Ciebie jest lepsze.

Pozdrawiam - i życzę powodzenia z projektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo by bylo miec do nich dostep z pozycji HYUNDAI'a.

Wgraj do mboxa, a nie wychwalaj się nimi w Internecie bo kiedyś córka może Ci to wypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj do mboxa, a nie wychwalaj się nimi w Internecie bo kiedyś córka może Ci to wypomnieć.

Mimo ze w sieci sa bezpieczne... a nie kazdy ma rodzine obok w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop, dysk, pendrive, DVD-R... jest dziesiątki lepszych sposobów, aby Twoją córkę zobaczyli tylko Ci co mają zobaczyć. Nie żebym się czepiał, ale kiedyś może Ci to wypomnieć, że ktoś jej zdjęcia w pampersie po 10 latach znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam odtwarzacz icybox, ale mam pytanie do użytkowników hyundaia. Czy w serwisach internetowych w wiadomościach rss onetu, gazety wyborczej czy tvn24 otwierają się wam całe wiadomości czy tylko nagłówki i wstęp. Próbowałem dopasować waszą paczkę do mojego odtwarzacza. Większość chodzi pięknie ale z wiadomości rss w całości działa tylko Rzeczpospolita. Pisał o tym też w temacie icyboxa na stronie 22 kolega sajpa. Jeżeli na hyundaiu chodzi wszystko to problem leży gdzieś po stronie icyboxa, a jeżeli u was jest tak samo to może format wiadomości rss jest inny. Czy ktoś pomoże?. Pozdrawiam

Edytowane przez gariwaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poświęciłem trochę czasu i zaktualizowałem serwisy dziecięce IMS - poniżej obrazek z moimi bajkami z playlist YouTube:

Pokaz.jpg

Plik do zamiany serwisów IMS można pobrać ze strony:

video_kids_menu.rss

Poza zamianą tego pliku w katalogu "IMS_scripts" należy zmodyfikować katalog z obrazkami "IMS_scripts\image\kids\" tak, aby zawierał obrazki o tej samej nawie co na obrazku - liście bajek.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania - w miarę możliwości będę aktualizować playlisty.

Edytowane przez dobosz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaktualizowałem błędy z dwoma obrazkami - poprawiona wersja powyżej pod tym samym adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...