Skocz do zawartości
turmoll

LG 50PK350 - firmware upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jaką macie wersje firmware u siebie? W dokumentacji jest napisane, że firmware aktualizuje się automatycznie po przez DVB-T … czy komuś może się zaktualizował? Jeśli tak to czy są jakieś różnice w oprogramowaniu?>

Ja u siebie mam: V03.22.00

/turmoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle teoria a w praktyce nadawcy dvb-t nie nadają w swoim sygnale plików z firmwarem. Jedyna metoda aktualizacji to ściągnąć plik z netu.

Inna sprawa że te aktulizacje nigdy niczego nie poprawiają ani nie wprowadzają żadnych nowych funkcji, a czasem potrafią wręcz pogorszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest czysto teoretyczny. Zastanawiałem się, czy np. z czasem nie zostaną wprowadzone nowe funkcje np. dekodowanie DTS itd.

Nie korzystam z DVB-T tyko z kablówki. Ciekawy jestem czy ten sposób aktualizacji w ogóle działa.

Na stronie LG nie ma do pobrania żadnego nowego firmware'u i podejrzewam, że nie będzie ponieważ nie można chyba aktualizować softu (oficjalnie) inaczej niż przez DVB-T (chyba, że przez RS-232C w trybie serwisowym)

/Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weitam

najnowszy FW to 3.28

troszkę googlowania i jest do zassania :)

instalacja banalnie prosta

ps.

szukać

3.28_Upgrade.zip

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Odgrzeję kotleta - czy wiecie może jaka jest przyczyna niewykrywania przez TV pliku z firmware.

Na pendrive'a wgrywam plik z najnowszym firmware a po włożeniu pena do USB - TV pokazuje tylko menu odtwarzania zawartości multimedialnej - zdjęcia, filmy, muzyka. Nawet nie sygnalizuje, że na penie jest plik epk.

Próbowałem z NTFS, FAT32, FAT i cały czas to samo.

Czy macie może jakies pomysły lub sugestie?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...