Skocz do zawartości
Gregory2k

Telewizor full hd do gier do 2000 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam TV full hd do gier do 2000 pln. Wielkości nie podam bo szczerze mówiąc nie wiem jaka by była odpowiednia. Telewizor będzie wisiał w pomiesczeniu ok 20 m2. Będę siedział w odległości od niego 1,5-3,5 m. Będzie on wykorzystywany do gier na ps3 (w 90%). W 5 % do tv i w 5% DVD (ewentualnie bluray z ps3). Na innym forum polecono mi tego giganta:

http://www.ceneo.pl/6307851

Stwierdzili że 50" w odległości 1,5-3,5 m będzie jak najbardziej w porządku, ale ja mam obawy że będzie trochę za duży. Twierdzono również że w tej cenie pod względem obrazu wali na kolana wszystkie inne. Czy to prawda? Jak myślicie opłaca się go brać? Jeżeli nie to możecie polecić coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci full hd ??? jak juz to bierz jakas plazme panasonica bedziesz zadowolony ale czy fulll hd ci niezbedny to raczej watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxxx mogłeś jeszcze dopisać po co ci TV

jak lubisz placic za znaczek full to prosze bo roznice widac tylko jak chcesz je widziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pokaż mi TV nie full hd? jest ich tak mało że mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem szczerze że mnie zaskoczyłeś dużo,ale starych klamocików które zalegają w sklepach sprzedawcom :)

a parę modeli świeżych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare klamociki ale ceny maja ok a nic nie ustepuja tym nowszym gdzie niekiedy tylko jedna cyferka w nazwie zmieniona i obudowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ty masz parcie na rozdzielczość 1366x768 lub niższą bo lecisz na obrazie z magnetowidu po euro złączu wtedy fakt Full HD to nie jest wskazane,ale to nie oznacza że Gregory2k też musi się ograniczą do w/w rozdzielczości

a jeszcze jedno

ale czy fulll hd ci niezbedny to raczej watpie

czemu uważasz że nie potrzebuje Full HD,tak pytam z czystej ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ty masz parcie na rozdzielczość 1366x768 lub niższą bo lecisz na obrazie z magnetowidu po euro złączu wtedy fakt Full HD to nie jest wskazane,ale to nie oznacza że Gregory2k też musi się ograniczą do w/w rozdzielczości

a jeszcze jedno

czemu uważasz że nie potrzebuje Full HD,tak pytam z czystej ciekawości?

bo mam full hd i sadze ze lepeij bylo dolozyc do innego sprzetu nie do fullhd ale to moja opinia i nie kazdy musie sie z nia zgadzac :D a moze poprostu mam za slaby wzrok a co do parcia pracie mozna miec nawet na 25000x25000 tylko skad taka rozdzielczosc wytrzasnac ??? nie sztuka kupic full a ogladac hd ready bo zrodel nie ma lepeij dolozyc do jakiegos zestawu glosnikow i napweno bedzie bardziej widoczna roznica mmmraczej slyszalna eheh a jak pisze ze do gier to 99% chodzi w 720 wiec ............ kupic zeby znajomym powiedziec ze ma sie fulll ehhh

Edytowane przez xxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do parcia pracie mozna miec nawet na 25000x25000 tylko skad taka rozdzielczosc wytrzasnac ??? nie sztuka kupic full a ogladac hd ready bo zrodel nie ma

jak byś był bardziej ogarnięty w temacie to byś wiedział że takiej rozdzielczości nie ma i nie będzie bo jakaś kwadratowa ci wyszła!

przetestowana największa rozdzielczość Super Hi-Vision 7680×4320

też nie sztuka kupić HDTV i oglądać PAL no nie?

tylko dalej nie mogę zrozumieć co chcesz od rozdzielczości ekranu 1920×1080,a sygnału wejściowego i czemu twierdzisz że źródła obrazu Full HD nie ma?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś był bardziej ogarnięty w temacie to byś wiedział że takiej rozdzielczości nie ma i nie będzie bo jakaś kwadratowa ci wyszła!

przetestowana największa rozdzielczość Super Hi-Vision 7680×4320

też nie sztuka kupić HDTV i oglądać PAL no nie?

tylko dalej nie mogę zrozumieć co chcesz od rozdzielczości ekranu 1920×1080,a sygnału wejściowego i czemu twierdzisz że źródła obrazu Full HD nie ma?

:D

troche wolno myslisz jak nie zalapales mojej wypowiedzi ale coz to wlasnie skutki poswiecania za duzej ilosci czasu na full hd i wylapywanie roznic od hd ready pozdrawiam i jak pisalem wczesnie dla zwyklego ogladania ready to az za dosc a placenie za cos co jest calkowicie niewykorzystywane w normalnym uzytkowaniu to poproastu naiwnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

placenie za cos co jest calkowicie niewykorzystywane w normalnym uzytkowaniu to poproastu naiwnosc

i tu się mylisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie.

gdybym TV używał w 90% do gier, to podarowałbym sobie te FULL - na rynku obecnie jest zbyt mało gier w tej rozdzielczości, aby inwestować w najwyższą rozdzielczość.

nie mam dużych zbiorów gier [1 w FULL HD] i kilkadziesiąt demo na PS3 [kilka pozycji w FULL HD] - dynamika akcji jest taka, że nikt nie skupia się na super grafice gier. idąc po grę nie patrzę czy ma ona 720 czy 1080 linii. dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia i przy takim natężeniu gier brałbym co najwyżej HD READY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR-kadius - zostaw chlopaka (xxxx). Co bys nie napisal i tak nie zrozumie. Nie prowokuj go do odpisywania.

A wracając do pytania Gregory2k, to ja polecam 2 modele Samsung z serii le40c650 (lub b650) oraz Sony EX500. Jak poszperasz, to na Allegro znajdziesz w okolicy 2000zl (1-2miesieczny). W tej chwili masz Ex500 z grudnia w KT za 2050zl.

Poszukaj na forum postów z pojęciem input lag, bo to może mieć kluczowe znaczenie przy grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam 42LD650 :)

moje zdanie.

gdybym TV używał w 90% do gier, to podarowałbym sobie te FULL

Wacek ja to ci proponuję przeskoczyć na monitor kineskopa-do gier jak znalazł po co ci LCD czy plazma i męczyć się z input lag-iem :)

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...