Skocz do zawartości
samsharp

Odtwarzanie filmów mkv z pendriva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem a mianowicie, posiadam film blu ray 1080p MKV chciałem go odtworzyć poprzez odtwarzacz Panasonic DMP -BDT100. Kupiłem pendriva 16gb wrzuciłem film, napisy przerobiłem na Srt i nie czyta napisów. Film ładnie chodzi tylko nie ma napisów. Wiec użyłem programu MKVtoolnix, dodałem napisy do filmu, odpaliłem film na Lapku i dobrze chodzi z napisami. Wiec cały szczęśliwy ponownie zgrałem film na pendriva chce odpalić film i nie działa. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Mam ten film z dodanymi napisami wrzucić do multiAVCHD 4.1 i przerobić na inny format?

Czy może wrzucić film do multiAVCHD 4.1 i wtedy tam dodać napisy srt?

Czemu to nie może być takie proste , że dodaje napisy tylko za pomocą MKVtoolnix i po problemie.

Z Góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Twój telewizor, ale wiekszość modeli nie czyta wmuxownaych napisów. Musisz je dodać w czytanym przez Twój TV formacie do folderu, w którym jest film, pamiętając aby nazwa obu plików była taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tv to Panasonic TX-P50VT20 3D. Tylko ,że ja chce odtworzyć ten film przez odtwarzacz blu ray a nie przez TV. Może wiesz jak mam to zrobić ,żeby działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie doczytałem. Nie wiem jak Twój odtwarzacz radzi sobie z napisami przy plikach mkv, musisz to sprawdzić w instrukcji. Może czyta wmuxowane, a może jest tak jak napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sobie radzi, napisałem wyżej. Wrzuciłem na pendriva film blu ray MKV i działa poprawnie, chodzi mi o dodanie napisów do mkv tak ,aby pożniej czytał to odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sobie radzi, napisałem wyżej. Wrzuciłem na pendriva film blu ray MKV i działa poprawnie, chodzi mi o dodanie napisów do mkv tak ,aby później czytał to odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie rozumiem o co Ci chodzi. W pierwszym poście piszesz "Film ładnie chodzi tylko nie ma napisów", potem piszesz, że odtwarzacz sobie z nimi radzi. To o co chodzi? Powtarzam. sprawdź w instrukcji czy czyta wmuxowane napisy, czy muszą być w osobnym pliku.

A tak na marginesie, nie ma czegoś takiego jak blu-ray mkv .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy nie mogą być w osobnym pliku bo ich właśnie nie czyta , wrzuciłem Film w raz napisami do jednego folderu i tylko czyta film a napisów już nie. Wiec postanowiłem napisy za pomocą MKVtoolnix wgrać do filmu tak żeby był jeden plik mkv już z napisami no i właśnie nie czyta tak w ogóle. P.S instrukcji nie ma w języku Polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...