Skocz do zawartości
caustinerff

Dysk zewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jak wyjdzie połączenie odtwarzacza dvd hd z zewnętrznym dyskiem twardym(przez usb) na którym są filmy blue-ray? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz bardziej zrozumiale - tu nie ma wróżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za lakoniczność. Chodzi mi o to czy jak do takiego odtwarzacza który obsługuje zewnętrzny dysk twardy przez usb podłącze twardziela z filmami blue-ray to czy to pójdzie.... A jezeli nie to jaki odtwarzacz trzeba by mieć aby taka konfiguracja zadziałała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa idnywidualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odtwarzacz, o którym piszesz jest odtwarzaczem blu ray a nie hd dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sorki za lakoniczność. Chodzi mi o to czy jak do takiego odtwarzacza który obsługuje zewnętrzny dysk twardy przez usb podłącze twardziela z filmami blue-ray to czy to pójdzie.... A jezeli nie to jaki odtwarzacz trzeba by mieć aby taka konfiguracja zadziałała...

Zależy o jaki format plików chodzi? Jeśli mowa o obrazach ISO płyt BD to raczej tylko popcorn czy dune się nada tak samo do struktur BDMV ale jeżeli chodzi o mkv to jest tego masa na rynku od odtwarzaczy multimedialnych po odtwarzacze BD.

Edytowane przez M4co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczek, nie wiedziałem że tego tyle... Chciałem po prostu kupić odtwarzacz do którego chciałbym podłączyć twardziela i pooglądać sobie filmy bd... A jaki format jest najbardziej popularny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

seba3002 :lol: tak mi się napisało BD i DVD z rozpędu ale być może coś takiego istnieje :rolleyes:B) już poprawione.

Kurczaczek, nie wiedziałem że tego tyle... Chciałem po prostu kupić odtwarzacz do którego chciałbym podłączyć twardziela i pooglądać sobie filmy bd... A jaki format jest najbardziej popularny?

Popularne są pliki MKV ale i innych nie brakuje więc musisz napisać jaki konkretnie masz zbiór filmów na twardzielu bo piszesz tak ogólnie "filmy bd" a to mogą być MKV, DIVX HD, struktury BDMV czy obrazy ISO płyt blu-ray które są kopiami 1:1 zajmujące po 40GB.

A jeśli masz zamiar oglądać również płyty blu-ray to nie ma kompromisu albo zwykły odtwarzacz blu-ray np samsung który odczyta również większość MKV divx itp. albo np Popcorn C-200 z napędem blu-ray lub Dune Max który również posiada napęd, a jeżeli nie masz zamiaru oglądać płyt BD to np Hyundai MBox jest kilka wersji do wyboru oraz wiele innych. To wszystko zależy co masz zamiar odtwarzać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez M4co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem nie mam się za bardzo martwić tym jaki plik obsługuje odtwarzacz(bo pobiorę sobie z netu taki jaki jest obsługiwany przez odtwarzacz)tylko muszę bardziej się skupic na tym czy port usb obsłuży dysk zewnętrzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jaki format plików chodzi? Jeśli mowa o obrazach ISO płyt BD to raczej tylko popcorn czy dune ...

spieszę tylko sprostować, że to nie są jedyne odtwarzacze czytające ISO - jest jeszcze Hyundai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a także Xtreamer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli jak podłącze dysk zewnętrzny na USB bezpośrednio do telewizora z plikami w formacie MKV, to nie obejrzę sobie nic?

Potrzebny jest odtwarzacz blu-ray z możliwością czytania w/w formatu i dopiero przez niego można zapuścić film?

Jeśli tak to jaki do 400-500 zł odtwarzacz blu-ray polecacie... Może być taniej... Byle zrobił to co trzeba.

Edytowane przez Choco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli jak podłącze dysk zewnętrzny na USB bezpośrednio do telewizora z plikami w formacie MKV, to nie obejrzę sobie nic?

Dlaczego nie. Zależy jaki masz TV. Niektóre telewizory odtwarzają pliki mkv - np. Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to dobrze, bo samsung C6500 będzie... Jestem ciekaw jak to pójdzie, bo dysk będzie sformatowany do NTFS, żeby wsadzić większe pliki jak 4 Gb.

Dam znać jak to chodzi jak już będzie sprzęt w domu, jeśli kogoś by to interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...