Skocz do zawartości
drummer1974

Tv do komputera i ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowym uzytkownikiem tego portalu.Planuje zakupic telewizor do kompa i ps3.Mam dwa typy

1.[philips-32-led-32pfl5605 2.sony-32-lcd-bravia-kdl-32ex500

mam twardy orzeszek do zgryzienia.Sony wiadomo znakomicie współpracuje z ps3 ale czytałem o cloudingu i input lagu.Natomiast Philips Full LED o ile sie orientuje,ale malo znam ta markę.

Dodam jeszcze ze mam już Bravie40v5500 i jakosc czy na N czy na ps3 jest znakomita.Z powodu okupowania tego telewizora przez moja rodzine zmuszony jestem kupić drugi i chcialbym zeby jakosc była CONAJMNIEJ TAKA SAMA jak na tej bravii co mam.Wazne tez żeby dobrze pracowal jako monitor.Prosze,pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips - niestety, nie najlepszy obraz, Sony - przesadnie duży input lag. Polecam Panasonica 32G20 (LCD), ma i bardzo dobry obraz i wystarczająco niski input lag (33 ms) czyli wszystko to czego potrzebujesz :)

Edytowane przez troopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wyglada z matrycami w sony32ex500?Ponoc zdarzaja sie tez matryceAUO o gorszych parametrach.Jak sprawdzić czy to S-PVA czy MVA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że model 37 cali ma inna, nie polecaną matrycę. Reszta ma takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denver666

czyli rozumiem że z tych 2 polecałbys SonyEx500?Chcialbym jeszcze usłyszeć jakąś opinie o tym Philipsie.Ma ponoć rewelacyjną czern,szybki czas reakcji(2ms)no i kontrast dynamiczny 500000:1.Jak na cene do 2000zł robi wrażenie.No i tez 100hz

Edytowane przez drummer1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś byłem zakochany w EX500 ale patrząc na jego input lag to nie jest on polecany do grania na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że g20 z tego co wyczytalem ma kontrast dynamiczny 20000:1.Slabiutko,no i te matryce IPS też nie najlepsze

Jeśli wierzysz w takie marketingowe baje jak kontrast dynamiczny to nie mamy o czym gadać...

Co do matryc IPS to czerń i kontrast są faktycznie dosyć słabe jednak w zamian oferują najlepsze kąty oglądania, rewelacyjne kolory i szybki czas reakcji. A to ostatnie jest tak samo ważne jeśli chodzi o gry video jak input lag.

Także coś za coś.

Na twoim miejscu nie skreślałbym z miejsca tego telewizora bo Panasonic robi lepsze matryce IPS oraz telewizory na nich oparte od koreańskiego LG.

Edytowane przez troopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz test niższego modelu Panasonica czyli S20: http://www.hdtvtest.co.uk/reviews.php (April 2010)

Jak doskonale widać ten TV dostał rekomendację redakcji.

A przecież wyższy model czyli G20 może być już tylko lepszy :)

Edytowane przez troopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na Philipsa ale naszly mnie watpliwości co do wielkości.Nie ma 37 cali a 32 lub 40.Czy siedzac w odleglosci 1-1,5m nie będzie za duża 40tka?Czy po pewnym czasie nie będzie męczyć oczu i czy będzie pikseloza na ekranie?Wiem że po jakimś czasie ma sie wrazenie że jednak można było kupić wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT Pojawil się nowy Panasonic 32" LED Viera TX-L32E30.Co o nim sądzicie,jak sprawowalby sie do Ps3 i komputera?Wyczytalem że to LED krawędziowy ale troche nietypowy.Inaczej rozmieszczone te diody czy cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...