Skocz do zawartości
ArekK

Kolejne ukryt menu

Rekomendowane odpowiedzi

Po naciśnięciu kombinacji "żółty 148149" lub "żółty 9419" pokazuje się kolejne ukryte menu wyświetlające kilka ciekawych danych :lol: :

[url="http://www.forum.sdtv.pl/viewtopic.php?p=6011"][img]http://www.forum.sdtv.pl/files/thumbs/t_uvs0_727.jpg[/img][/url]

Edytowane przez ArekK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje abyśmy w tym temacie zebrali wszystkie Ukryte Menu jakie znalźliśmy/znaleźliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie coś związane z zabezpieczeniem materiału przez HDMI Edytowane przez ArekK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ArekK' post='16984' date='23.10.2006, 18:34 ']Po naciśnięciu kombinacji "żółty 148149" lub "żółty 9419" pokazuje się kolejne ukryte menu wyświetlające kilka ciekawych danych <_< :

[url="http://www.forum.sdtv.pl/viewtopic.php?p=6011"][img]http://www.forum.sdtv.pl/files/thumbs/t_uvs0_727.jpg[/img][/url][/quote]

Dobra robota ... rzeczywiście działa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja bym uważał na to pole Conax unique address - może służyć do parowania karta <> dekoder... Więc eksperymenty mogą skończyć się komunikatem typu - niewłaściwa karta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje spisac sobie na kartke conax unique address. Pewnie kiedys sie przyda i kto wie jak dlugo oprogramowanie bedzie ten numerek pokazywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm, ciekawe. Skoro te dane sa zmienne to znaczy ze sa w ROMie, niezaryzykuje narazie, ale w przyszlosci mozna sprobowac zczytac. Prawdopodobnie jest to standardowy ATMEL. Ciekawe czy oprogramowanie jest jakos zakodowane. Bo jesli nie, to praktycznie dowolny modder konsol do gier moze zmienic tam wszystko, wlacznie z HDCP. Problem tylko plomby gwarancyjnej. Natomiast zastanawia mnie czy jest w instrukcji klauzula karajaca jej uszkodzenie. Bo nieznalazlem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan Sojka powiedzial, ze 80% mozliwosci tunera jest zablokowanych...
Proponuję dla cierpliwych podzielić się robotą i przeszukać listę kodów. Ja zrobię zakres: żółty 0-5000. Jak ktoś jest chętny, to niech wpisze zakres kodów jaki przeszuka np. żółty 5001-6000, (aby nie dublować roboty) i poda w tym temacie. Zapraszam do zabawy. Może odkryjemy te ukryte 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałeś o tym, że boxie jest oprogramowanie, które wykorzystuje tylko 20% jego możliwości? Resztę dopiero trzeba napisać, więc szukanie nie bardzo ma sens, choć może w tej wersji softu jest jeszcze coś do odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ArekK' post='16984' date='23.10.2006, 17:34 ']
Po naciśnięciu kombinacji "żółty 148149" lub "żółty 9419" pokazuje się kolejne ukryte menu wyświetlające kilka ciekawych danych :lol: :

[url="http://www.forum.sdtv.pl/viewtopic.php?p=6011"][img]http://www.forum.sdtv.pl/files/thumbs/t_uvs0_727.jpg[/img][/url]
[/quote]


Czy już, ktoś znalazł to menu w n-recorderze, bo coś mi się wydaj, że odczyt "conax unique adress: już jest niedostępny w tym boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmienił się trochę kod, oto on: SETUP 0359157 i powinna wyskoczyć plansza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie zaraz sprawdze i zobacze;

i jest to menu tylko,że inaczej to okno jak u góry wygląda,nie ma conax unique address,jest tylko chip id,reszta to to samo;


i co dalej z tym???da z tym chip-id odpalić kartę enki na innym sprzęcie...................chodzi mi na innym tunerze dvb-s lub dvb-s2 ,gdzie ładniejszy obraz jak w nbox lub karcie dvb-s2 w komputerze?????????

bo na przykład mam aktywowaną kartę enki z nboxem,w drugim pokoju chciałbym oglądać na komputerze na karcie w nim satelitarnej dvb-s2,jak to uczynić,żeby ruszały wszystkie kanały na komputerze............

a wiem ,że jakoś jest sparowana ona z nboxem i nie da oglądać w szczególności kanałów dvb-s2.....................na innym sprzęcie.

i co mam drugi abonament płacić ponad 100 zł. miesięcznie za drugiego nboxa chcąc na komputerze w drugim pokoju oglądać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skończy mi umowa przechodzę do cyfry lub polsatu tam da wykombinować i podzielić w domu a tu..............,porobią nie wiadomo co nigdzie nie wsadzisz chyba,że w duuuuppeeeee se karte tą i oczyma zaczniesz mrugać w drugim pokoju w kącie lub starych pójdę podglądać tam gdzie tv............do nboxa też żadnej karty nie wsadze chyba kaktusa tam wlożę jak mi na ręce wyrośnie i mi ruszy i go potem do muzeum na koniec umowy oddam jak mi na własność przejdzie!!!!!!!!!!!!

no jeszcze kanały dvb-s ruszą bez sparowania ale jest ich tylko kilka a reszta w dvb-s2.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ceny jeszcze jakie porobili,że trza za kieszeń trzymać bo wszystko pogubi!!!!!!!!!!!

a jakośc obrazu jaka marna z tego nboxa dajcie spokój,na polsacie już ładniej te BBC chodzi i hd z cyfry,a na tej ence nie ma co oglądać, bo na hd tylko w miare jakość ,na reszcie kanałów prostokąty w fer.2/3 i tak na tvn hd i nsport czarne pasy po bokach bo nie nadają w 16:9 i z innych stacji biorą 4:3,a na discovery hd cały dzień zieloną trawke pokazują bez głosu,na mgm hd czarno-białe filmy w hd lecą,na nonstop kino hd non stop stare powtórki filmów lecą i to by bylo na tyle................z ich hd i jeszcze jak pozabezpieczali,żeby nigdzie ich karty nie da odpalić!!!!!!!!!!!!!!!!i hd ich nigdzie nie da obejrzeć................ Edytowane przez wiertolot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...