Skocz do zawartości
artur.7

XBMC 10 problem z pluginami

Rekomendowane odpowiedzi

W starszych wersjach XBMC bez problemu intalowałem pluginy z plików zip. Od kiedy używam xbmc 10.0 nie mogę zainstalować żadnego pluginu, scrapera z pliku zip. Pliki umieszczałem już chyba wszędzie.. Zarówno appdata...na C itp.

Czy w wersji 10.0 coś się zmieniło o czym nie wiem? Próbuje cały czas i nie mogę sobie z tym poradzić..

Jakieś pomysły?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest oddzielna opcja w programie, znajdziesz ją w ustawieniach -> wtyczki -> instaluj z pliku zip.

Będziesz mógł też pobrać wtyczkę online. Nie musisz już szukać, na forach, czy blogach.

Jeżeli jednak, chcesz zainstalować ją "po staremu", to rozpakowujesz ją do katalogu addons.

Pozdrawiam

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja z pliku zip gdziekolwiek by się on nie znajdował skutkuje błędem i niczym więcej. Rozpakowanie do folderu addons też również nie przynosi pożądanego efektu. Działa wyłącznie instalacja online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż widocznie wtyczka jest przestarzała. Wrzuć gdzieś na serwer, to sprawdzę u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka a dokładniej wtyczki na 99% nie są przestarzałe (próbowałem kilka, z tych co pamiętam SVNinstaller i kilka video pluginów) bo pobieranie z xbmczone.. Kiedy usunę jakąś wtyczkę która była oryginalnie z xbmc albo taką pobraną przez xbmc i zainstaluje z folderu package to wszystko gra. Sam nie wiem..może jednak coś źle robię robię.. Reinstalacja programu w inne miejsce i takie kombinacje nie pomagają. Tak czy inaczej nie mam już nerwów się z tym męczyć..Może z czasem się wyjaśni jaki jest przyczyna a póki co XBMC świetnie sprawdza się oglądania filmów i seriali :)

pozdro

EDIT: Jednak nadal próbuje się z tym jakoś uporać. Gdyby chociaż udało mi się zainstalować SVNinstaller. Pytanie brzmi gdzie umieszczacie swoje pliki zip aby xbmc mógł je zainstalować od wewnątrz? Mój xbmc to wersja 10.0 więc problem chyba nie leży tutaj...

Edytowane przez artur.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...