Skocz do zawartości
MusiC ManiaC

Dziwne zachowanie TP01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka razy zdarzyło mi się że nagle wyłączał mi się oglądany film, po czym zauważyłem że mój TP01 pokazuje że plik waży 22MB a jestem pewien że wrzucałem cały czyli 700MB, po ponownym restarcie odtwarzacza plik już waży 700MB. Czy ktoś z użytkowników zauważył taki problem u siebie? Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój TP01 również dziwne się zachowuje. Ale chciałbym prosić o pomoc w jednej kwestii. Otóż na początku miałem podłączone dwa pendrivy - obydwa działały. Jeden z nich sformatowałem na kompie w systemie ntfs a drugi został w systemie fat32. Teraz mbox nie czyta pendrive w systemie fat32, tzn widzi go ale pokazuje że jest pusty a tak nie jest. Sformatowałem go na kompie i wgrałem ponownie dane i nadal nie czyta. Natomiast czyta inny pendrive w systemie fat32. To co? obraził się na ten konkretny pendrive i nie będzie go czytał? Mbox ma najnowsze oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa chyba się wyjaśniła. Pendrive przestał działać również w komputerze no i niestety pachnie mi on spalonym wiec chyba jest do wyrzutu. Ale i tak dziwne bo zaczęło się źle z nim dziać właśnie po uruchomieniu w mbox. Mam nadzieje ze to nie on mi spalił pendriva. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z 2 penami (pqi 8 i 2 GB). Obydwa zawsze widział, ale były one wg niego puste. Po formacie zaczął widzieć pliki na tym 2 GB, a z tym 8 GB wciąż ma problem. Jak raz na 10 razy zobaczy pliki to i tak przy próbie odtworzenia czegokolwiek wypisuje Brak pliku. Podłączałem i bezpośrednio i kabelkiem przez czytnik kart z hubem USB (USB COMBO Card Reader) i wciąż to samo. Oba peny w komputerach nie mają żadnych problemów póki co.

Następna kwestia to karta Transcend SD HC 32 GB z kamery video Sony. W kamerze działa, w kompach działa, w Mboxie również działa, ale dochodzi do wyświetlenia katalogu /PRIVATE/AVCHD (filmy m2ts znajdują sie głębiej - w katalogu /PRIVATE/AVCHD/BDMV/PRIVATE) otrzymuję komunikat "Odtwarzanie Przeglądanie plików" i tak wisi nawet 20 min (dłużej nie sprawdzałem). Ciekawostką jest to, że bez problemu można z tej karty kopiować pliki (karta -> HDD) bo opcja kopiowania działa bez zarzutu. Karta była podłączana przez mały cztnik SD jak również przez wilokartowy czytnik z hubem usb i zawsze jest tak samo.

Do USB przez w/w czytnik kart podpiąłem 60 GB HDD pamiętający jeszcze czasy jak IBM w hitlerowskich niemczech wydawało żydom karty perforowane celem ewidencji, załączyłem film 1080p i zero problemów.

Edytowane przez piotr'ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...