Skocz do zawartości
zerga

bluray- sniezny obraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy!posiadam odtwrz.bluray sony s560 mam go podpietego pod ampa str da2400es ogladam na sharpie lc40le821e.od jakiegos czasu zauwazylem ze gdy ogladam plyty bluray gdy zmieniaja sie sceny na nocne lub w ciemnych miejscach obraz w niektorych momentach mocno sniezy nie wiem czy to wina kabla,odtwarzacza czy jeszcze cos innego.prosze o jakies wskazowki co to moze byc.moze bluray trzeba zmienic.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!posiadam odtwrz.bluray sony s560 mam go podpietego pod ampa str da2400es ogladam na sharpie lc40le821e.od jakiegos czasu zauwazylem ze gdy ogladam plyty bluray gdy zmieniaja sie sceny na nocne lub w ciemnych miejscach obraz w niektorych momentach mocno sniezy nie wiem czy to wina kabla,odtwarzacza czy jeszcze cos innego.prosze o jakies wskazowki co to moze byc.moze bluray trzeba zmienic.dzieki

według m,nie zdecydowanie kabla spróbój na innym( zaraz znowu mnie zwymyslaja że kable nie maja znaczeniaB) ) spróbuj jednak z innym kablem u mnie pomogło

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedziec w jakich filmach występuje ten problem ? W niektórych filmach tak po prostu jest i nic na to nie poradzisz :). Przykład - "green zone" z matem damonem - w ciemnych scenach jest taki "śnieg", że poza nim prawie nic nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robin hood nowa wersja z russelem crowe,book of eli z denzelem te ostanio ogladalem i zauwazylem takie cos,moze masz racje obraz wyglada jak przez noktowizor tylko ze w kolorze moze jaks kamera slabej czulosci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze panas lepszy a ampa tez masz panasia czy tylko pod tv podpioles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD bezpośrednio przez hdmi do tv.

Dźwięk mam podpięty analogowo 5.1 do ampli.

Edytowane przez qwerty1973
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litosci nie do czego ma sie tyczyc moze napiszesz ze pan nie ma ampa bo tez sa takie kwiaty

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałeś jakieś dobre ampy panasa?

no chyba że cię robi plastikowe KD panasa o mocy z księżyca ,albo dalej z po za układu słonecznego 1000Watt RMS :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez AR-kadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panasonic poza telewizorami i moze blurayem niczym mnie nigdy nie zachwycil zawsze moim zdanie probowal gonic sony no swojego czasu technicsy dawaly rade ale to bylo dawno :rolleyes:chociaz to sony juz tez nie to co kiedys ale ja moj kupilem bo mega dobrej stawce i jestem zadowolony

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sa zle te z serii es reszta slabe mogly by mic troche wiecej mocy ja za mojego da2400es dalem 1100 zlotych nowego ze sklepu przy ograniczonym budzecie nie kupilbys?w polsce stoja 2500 klocka oczywiscie nie kupowalem z polskiego sklepu w polsce nic nie oplaca sie kupowac rabia nas w [beeep]sko ostro kumpel ma ladnego harmana i ladniej mu gra ale jest drozszy o jakie 2000zl od tego mojego wiec za ta kwote trzeba byc zadowolonym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litosci nie do czego ma sie tyczyc moze napiszesz ze pan nie ma ampa bo tez sa takie kwiaty

Nie,nie mam ampli panasa...i nie polecam.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da2400es dalem 1100 zlotych nowego ze sklepu przy ograniczonym budzecie nie kupilbys?w polsce stoja 2500 klocka oczywiscie nie kupowalem z polskiego sklepu w polsce nic nie oplaca sie kupowac rabia nas w [beeep]sko ostro kumpel ma ladnego harmana i ladniej mu gra ale jest drozszy o jakie 2000zl od tego mojego wiec za ta kwote trzeba byc zadowolonym :D

1100zł się opłacało,ale za 2500zł wyrwiesz dużo lepszy piec i jak bym miał dać za niego 2500zł to zdecydowanie NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...