Skocz do zawartości
jjmm

XBMC (Ubuntu) + Pilot Logitech Harmony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem właśnie płytę ASUS AT3IONT-I DELUXE z pilotem i odbiornikiem IR i nie wiem jak zmusić pilota Logitech Harmony 525 do współpracy z XBMC(Ubuntu).

Widziałem na innym forum możliwość instalacji paczki (asus-at3iont-i-deluxe-dkms_1.0.1_all.deb), która uaktywnia dodatkowe przyciski.

Ja jestem jednak zainteresowany aby przy odbiorniku IR dołączonym do ww. płyty wybrać w pilocie Harmony urządzenie np. MCE i nim sterować XBMC (tak aby jak największa ilość przycisków była wykorzystana - np. przycisk Info z pilota był mapowany do Klawisza I).

Może już ktoś to przećwiczył i ma gotowe rozwiązanie.

Bardzo proszę o pomoc w konfiguracji.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się programem Lirc. Instalujesz go na XBMC a w pliku konfiguracyjnym ustawiasz jaki przycisk na pilocie za co ma odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powinieneś zerknąć na tą stronę http://www.xbmcfreak.nl/?lang=en , inne wersje XBMC najpewniej rozwiążą Twój problem (wersje pod ION) , maja zaimplementowane odpowiednie sterowniki i oprogramowanie do obsługi pilota na platformie ION. Pozdrawiam i życzę owocnej zabawy a za pomoc wystarczy dobre słowo ,nie kolekcjonuję "punktów". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powinieneś zerknąć na tą stronę http://www.xbmcfreak.nl/?lang=en , inne wersje XBMC najpewniej rozwiążą Twój problem (wersje pod ION) , maja zaimplementowane odpowiednie sterowniki i oprogramowanie do obsługi pilota na platformie ION. Pozdrawiam i życzę owocnej zabawy a za pomoc wystarczy dobre słowo ,nie kolekcjonuję "punktów". ;)

Bardzo dziękuje dobry człowieku... :) Dam znać czy mi się udało...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie pośrednie, polegające na instalacji paczki (asus-at3iont-i-deluxe-dkms_1.0.1_all.deb) z późniejszym nauczeniem Harmony krok po kroczku... Najważniejsze jest to, że działa ;)

Dziękuje

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...