Skocz do zawartości
cosanostra_pl

Brak obrazu HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem chyba stary jak n-ka.

Podłączyłem n recorder pod telewizor (Sharp Aquos LC-32RD8E HD Ready) via HDMI i na TV widzę ciemność. Na dekoderze nie ma żadnego komunikatu, nic, zero. Na euro wszystko działa.

Kabel oczywiście sprawdzony (wcześniej na nim CP chodził), źródło sygnału na TV wybrane poprawnie, na dekoderze wybrana 1080i HDMI, konsultacja na infolinii itp itd.

TV tak jakby wykrywa że jest połączony z dekoderem via hdmi, ponieważ sam wybiera to źródło sygnału

Przeszukałem fora i jedynym wyjściem wydaje się chyba podłączenie via component.

Czy component przekazuje audio czy trzeba oddzielny kabel do audio? Jaki?

Czy komuś z takim problemem pomogła wymiana dekodera na nowy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście problem stary jak enka i abonenci, którzy nie przeczytali instrukcji. Przełącz dekoder w tryb HDMI i będziesz zadowolony z odbioru. Jak to zrobić - szczegóły w instrukcji dołączonej do sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście problem stary jak enka i abonenci, którzy nie przeczytali instrukcji. Przełącz dekoder w tryb HDMI i będziesz zadowolony z odbioru. Jak to zrobić - szczegóły w instrukcji dołączonej do sprzętu.

Przeczytaj dokładnie mój post kolego, wyraźnie jest napisane że na dekoderze jest wybrane HDMI 1080i.

A dekoder był uszkodzony po wymianie wszystko gra.

jak chcesz ponabijać sobie posty to polecam inne fora.

Edytowane przez cosanostra_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie mój post kolego, wyraźnie jest napisane że na dekoderze jest wybrane HDMI 1080i.

A dekoder był uszkodzony po wymianie wszystko gra.

jak chcesz ponabijać sobie posty to polecam inne fora.

Nabijanie postów na tym forum zajmuje mi już kilka lat i tak na razie pozostanie, wbrew twoim sugestiom i pobożnym życzeniom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie postów na tym forum zajmuje mi już kilka lat i tak na razie pozostanie, wbrew twoim sugestiom i pobożnym życzeniom. :D

Aż dziw, że przez tan czas nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem.

Wypadałoby chociaż powiedzieć "przepraszam", no ale to chyba zbyt skomplikowane dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...