Skocz do zawartości
mwradom

HV 339T - szukam alternatywnego firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Stałem się nieszczęśliwym posiadaczem urządzonka o nazwie Argosy HV 33T - urządzenie być może spełnia swoje zadania niemniej ma kilka denerwujących niedoróbek :

- brak możliwości zalogowania się do prywatnego albumu picasa ( dla mnie bardzo istotne )

- brak możliwości płynnego przewijania filmów i muzyki

- brak możliwości zalogowania się do sieci WiFi - no może raz na 10 prób się uda

- urządzenie nie wspiera wyświetlania okładek filmów - po wrzuceniu pliku "nazwa_katalogu.jpg" nic się nie zmienia - nadal widać zwykły widok ikonki obrazującej folder

Ze strony supportu Argosy nie ma żadnej pomocy - nie raczyli odpowiedzieć na kilka kulturalnych i grzecznych zapytań. Tak więc kuieruję pytania do Was - czy zna ktoś alternatywny soft, który nie dość, że poprawi to co argosy albo nie chce albo nie potrafi naprawić, a do tego będzie na tyle sprawny, że spełni moje potrzeby wyartykułowane powyżej ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sprzęt nieznany więc lepiej go sprzedać ;)

Tylko co zakupić w zamian ? najchętniej z tunerem DVB-T i siecią po WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę sobie zaktualizować soft.Aktualizacje są dostępne na stronie jednego z dystrybutorów : firmy FEN. (fen.pl)w dziale sterowniki.

W ostatnim sofcie dodano m.in. obsługę napisów TXT - w kolejnym ma być dodana pełna obsługa EPG.

W firmie FEN można też uzyskać wsparcie telefoniczne do tego produktu.

Przewijanie działa płynnie.Pozostałe funkcje postaram się sprawdzić i dam odpowiedź.Sam dość długo użytkuję ten sprzęt i naprawdę jak na dzień dzisiejszy jestem z niego bardzo zadowolony.Jest stabilny , szybki.Odtwarza praktycznie wszystko,łącznie z plikami z dysków blueray (skopiowanych na dysk twardy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...