Skocz do zawartości
Saracen

Obudowa HTPC pod mITX z pilotem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam obudowy pod płytę mITX z pilotem, który będzie umożliwiał włączanie i wyłączanie zestawu. Dodatkowe warunki to miejsce na dwa dyski 3,5" oraz napęd Blu-Ray. Cena max do 500zł, ale oczywiście im taniej tym lepiej. Zasilacz jest mi niepotrzebny.

Ja znalazłem takie:

1. MS-TECH MC-380 Black Media Center Pilot

2. MS-TECH MC-700 Black Media Center 350W mATX Pilot

3. MS-TECH MC-400 Black Media Center 350W Pilot

Jednak nie wiem czy będę mógł pilotem z zestawy włączać i wyłączać HTPC.

Edytowane przez Saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy już wcześniej przejrzałem. W pierwszym temacie 99% obudów nie pasuje do płyt mITX i nie ma informacji czy da się włączyć komputer pilotem. A mi chodzi o sprawdzone już modele.

Wydawało mi się, że jeśli sterowanie jest od razy oryginalnie w obudowie to da się właczyć komputer z pilota. Aktualnie mam dokupiony pilot na USB i tak nie włączę komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jakiś czas temu szukałem gotowego rozwiązania do włączania PC pilotem, niestety nic nie znalazłem. Pomógł mi ten temat z elektrody

link, zbudowałem coś podobnego i działa do dzisiaj.

pzdr

hub3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą obudowę ale odpada ze względu na to, że jest miejsce tylko na jeden dysk 3,5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy które mają w komplecie piloty iMon (soungraph) da się włączyć pilotem ze stanu całkowitego wyłączenia.

Sprawdzone na Silverstone LC20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie czy jest jakaś przeszkoda aby płytę mITX zamontować w obudowie z danych producenta obsługujących mATX/ATX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą obudowę ale odpada ze względu na to, że jest miejsce tylko na jeden dysk 3,5".

hmmm fabrycznie może tak ... ale jak popatrzyłbyś jak montowane są dyski w innych obudowach to patrząc na tego MS-TECH-a i przy płycie mATX, ja widzę możliwość wsadzenia co najmniej dwóch dysków bez większych modyfikacji. Bo miejsca jest zupełnie wystarczająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...