Skocz do zawartości
stani123

Dekoder jako tuner cyfrowej tv kablowej

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że mało się znam na sprzęcie telewizyjnym. Potrzebuję tunera z MPEG 4 do odbiru programów SD najlepiej z możliwością nagrywania.Czy Dekoder z nagrywarką tv - N może wykorzystać do odbioru cyfrowej tv kablowej? Jeżeli nie to jaki tuner z dyskiem polecacie? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że mało się znam na sprzęcie telewizyjnym. Potrzebuję tunera z MPEG 4 do odbiru programów SD najlepiej z możliwością nagrywania.Czy Dekoder z nagrywarką tv - N może wykorzystać do odbioru cyfrowej tv kablowej? Jeżeli nie to jaki tuner z dyskiem polecacie? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Czy aby nie jest tak, że tv kablowe mają tylko swoje dedykowane tunery do odbioru swoich pakietów?

Jaką kablówkę posiadasz? Czy może Ci chodzi o naziemną telewizję cyfrową DVB-T?

Edytowane przez M4co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o naziemną telewizję cyfrową DVB-T. Operator zmienił sygnał i chciałbym nabyć urządzenie. Najlepiej z możliwością nagrywania czytaj z dyskiem. Mam możliwość zakupu dekoder z nagrywarką tv - N ale nie mam pojęcia czy to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Raz piszesz, że chcesz odbierać kanały z kablówki, raz że naziemną telewizję DVB-T i chcesz to odbierać na tunerze n-ki. Nie mam takiego tunera, ale z tego co wiem, kablówki na nim nie odbierzesz. Natomiast kanały naziemne DVB-T jak najbardziej, przy pomocy zewnętrznego tunera USB, np. takiego jak ten na stronie n-ki:

http://n.ccsonline.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...