Skocz do zawartości
Makfranek

NTR90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie znalazłem wiele wiadomości na temat NTR90 więc postanowiłem założyć nowy temat.

Jestem nowym użytkownikiem NTR90 i jeszcze zbyt wiele nie wiem o jego użytkowaniu. Ale na początek zmieniłem oprogramowanie na v 1.76 z dn. 3.01.2011 i teraz youtube działa. Aktualizacja i opis zmian dostępny na stronie

http://www.o2media.es/support/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=235&nav=0

Mam jednak pytanie do bardziej doświadczonych kolegów:

1. Czy można zabezpieczyć hasłem dysk zainstalowany w obudowie ntr90 oraz usb podtaczane zewnętrznie, aby dane na nich nie były dostępny dla wszystkich?.

2. Jak dodać nowe radio do listy ?.

3. Czy można odtwarzać inne materiały filmowe z sieci niż te zawarte z zakładce ims?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując powyższy temat muszę stwierdzić że fajnie się ogląda poczynania czeskich kolegów

- filmy na youtube: IAMM metal theme by DMD.avi lub IAMM YAMJ metal theme.avi

A u nas w tym temacie niestety cisza ...

Edytowane przez Makfranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując powyższy temat muszę stwierdzić że fajnie się ogląda poczynania czeskich kolegów

- filmy na youtube: IAMM metal theme by DMD.avi lub IAMM YAMJ metal theme.avi

A u nas w tym temacie niestety cisza ...

Jeszcze trochę cierpliwości :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o sprzęcie czyta bez problemów pliki mkv,dvd,i ble ray ? a napisy bez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd nie narzekam na działanie NTR90. Z czytaniem plików mkv, dvd oraz innych, które wpadły mi w rękę nie miałem problemów. W niektórych filmach głos bywał zaniżony. Plików bluray nie testowałem. Jeśli chodzi o napisy to po zainstalowaniu nowego oprogramowania czyta zarówno pliki srt i txt. Pisałem kilkukrotnie do firmy O2media o możliwość zmiany kolorów napisów i doczekałem się. Teraz mogę wybrać swój ulubiony kolor z czego jestem zadowolony. Na minus trzeba dodać, iż przy pracy z internetem potrafi się zawieszać, np przy próbie uruchomienia jakiegoś konkretnego radia lub przekazu video. wkurza też mnie brak możliwości zabezpieczenia hasłem dysku przed współużytkownikami domowej sieci, w której pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...