Skocz do zawartości
contrip

Tv LED 40-42"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już od paru tygodni głowie się co kupić i nie mogę się zdecydować. Chciałbym kupić LED ze względu na mniejszy pobór prądu. Interesuje mnie tv 40-42" do 3500 zł. telewizor będę użytkował głownie do PS3, oglądania tv(cyfrowa kablówka) i filmów Blu-ray. Od odbiornika oczekuje dobrych kolorów i dobrej ostrości. Narazie na oku mam sony kdl-40ex710 i samasung ue40c6500. Czytałem test sony i dostał 5/5 więc tv chyba wart polecenia. Jednak jego wada jest średni input lag wynosi 56ms. Zastanawiam sie czy taki input lag bardzo przeszkadza przy grze. Nie mogłem znaleźć testu samsunga więc o nim nic nie wiem. Może wy coś wiecie na jego temat ? co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na niskim input lagu to powinieneś wybierać spośród firm: LG, Panasonica, Toshiba, Philipsa lub Sharpa (poza serią LE320). Praktycznie wszystkie Samsungi i Sony mają niestety wysoki input lag.

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu poświęciłem na szukaniu informacji teraz wybieram miedzy Philips 40phl7605h a sony 40ex700

Input lag:

sony 40ex700 - 30-35ms

philips 40phl7605h - ok 20ms

Wykonanie i jakoś kolorów, ostrość przeważaja na Sony. Input lag do 35ms chyba tylko dla hardcorowców bedzie lekkim utrudnieniem. Jak myślicie co wziąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu poświęciłem na szukaniu informacji teraz wybieram miedzy Philips 40phl7605h a sony 40ex700

Input lag:

sony 40ex700 - 30-35ms

philips 40phl7605h - ok 20ms

Wykonanie i jakoś kolorów, ostrość przeważaja na Sony. Input lag do 35ms chyba tylko dla hardcorowców bedzie lekkim utrudnieniem. Jak myślicie co wziąć ?

Faktycznie, pod względem jakości obrazu Philips 7605 wypada niestety blado. Dlatego z tych dwóch TV powinieneś wziąć Sonego EX700 bo input lag o wartości max 35ms to wystarczająco dobry poziom dla każdego nie-profesjonalnego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...