Skocz do zawartości
brola

jeden pilot do dekodera i tv?

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, bo w sumie to pilot do TV przydaje mi sie praktycznie tylko do wlaczania/wylaczania i tak mi sie marzy, zeby jakos nauczyc pilota Nki obslugi TV. mozliwe? pytam, bo jestem "lajkonikiem" w tych kwestiach. Edytowane przez brola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='16132' date='20.10.2006, 11:39 ']Logitech harmony podobno wszystko potrafi, nawet parzyć kawę.[/quote]



Ale który model ???

pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lukas' post='16133' date='20.10.2006, 12:44 ']Ale który model ???

pozdr. :)[/quote]

Logitech Harmony 885, ale żebyś nie poszedł z torbami to kup na allegro za 260pln. Kupiłem i polecam, a wątek o nim jest na forum.dvhk.pl w dziale dreambox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lkemot' post='16135' date='20.10.2006, 11:50 ']Logitech Harmony 885, ale żebyś nie poszedł z torbami to kup na allegro za 260pln. Kupiłem i polecam, a wątek o nim jest na forum.dvhk.pl w dziale dreambox[/quote]


525 NIE WYSTARCZY ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że wystarczy, ale wyższy model jest lepszy. Ja zaproponowałem zakup na allegro - jeżeli kupisz 525 w sklepie zapłacisz duzo więcej niż proponowany przeze mnie model. Wiec wybór należy do ciebie. [url="http://www.logitech.pl/local/porownanie/k/3"]Tutaj masz porównanie[/url] pilotów Logitecha. Edytowane przez lkemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lkemot' post='16155' date='20.10.2006, 13:54 ']Pewnie że wystarczy, ale wyższy model jest lepszy. Ja zaproponowałem zakup na allegro - jeżeli kupisz 525 w sklepie zapłacisz duzo więcej niż proponowany przeze mnie model. Wiec wybór należy do ciebie. [url="http://www.logitech.pl/local/porownanie/k/3"]Tutaj masz porównanie[/url] pilotów Logitecha.[/quote]
Te opisy chyba nie ułatwią mu wyboru, lakoniczne trochę :) A swoją drogą jak już ktoś wytresuje Logitecha z nBOXem to niech sie pochwali jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lkemot' post='16135' date='20.10.2006, 12:50 ']Logitech Harmony 885, ale żebyś nie poszedł z torbami to kup na allegro za 260pln. Kupiłem i polecam, a wątek o nim jest na forum.dvhk.pl w dziale dreambox[/quote]

Kto w tej cenie sprzedaje 885? :):):o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli masz telewizor z nowszych podpiety przez euro to sam powinien ci sie wlaczac przy uruchomieniu satki - potrzebny jest tylko pelny kabel euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za wszystkie posty.. logitech wyglada spoko, ale zaciekawilo mnie to wlaczanie poprzez euro.. otoz u mnie jest tak, ze jesli tv jest wlaczony na jaki inny kanal, to po wlaczeniu nboxa wlacza sie na odpowiedni kanal. tak samo z dvd. ale zeby caly TV sie wlaczal? to chyba nie mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wylacz nbox pozniej wylacz tv - napewno przy wlaczeniu wlaczy ci sie tv skoro przelacza ci programy - ja tak mam u siebie - i cyfra+ wlacza mi tv i dvd - i nbox tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='m4olo' post='16210' date='20.10.2006, 16:31 ']wylacz nbox pozniej wylacz tv - napewno przy wlaczeniu wlaczy ci sie tv skoro przelacza ci programy - ja tak mam u siebie - i cyfra+ wlacza mi tv i dvd - i nbox tez[/quote]

co, chcialbym, abys mial racje, jednak niestety tak nie jest u mnie. moze robie cos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...