Skocz do zawartości
sepi

style moda muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

pakiet style moda muzyka to totalna porażka dla debili
bo jak inaczej nazwac ludzi którzy bedą płacic za kanały FTA (darmowe)min VIVA, ITV,TVN-GRA,FASHION,4FUN a to są kanały bardziej do [beeep] niz do oglądania
niech panowie biznesmeni wywalą ten pakiet STYLE MODA MUZYKA bo siare tylko robicie nabijacie ludzi w butle po pepsi 2L
jak mozna brak kase za cos co jest za free
to zrobcie pakiet jeszcze niemiecko-jezyczny i dajcie tam RTL,PRO7,VIVA,VIVA PLUS itp
w cenie np 10zł
normalnie to przesadziliscie z tym co to kablówka czy jaki h…
stacje nadają za free a wy kasujecie konsumenta

co o tym sądzicie
czy ktos wykupi sobie ten pakiet??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez te kanaly sa free jak nie kupisz tego pakietu to bedziesz je ogladal!!Kupia je ludzie dla zon by mialy tvn style,discovery travel and living !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym pakiecie placi sie za mtv, mtv 2, vh1 oraz discovery travel wszystkie w wersji PL i zaden z nich nie jest fta, stacje fta jak viva sa dodane ale nie placi sie za nie, nie wiem czy to jakas zacma czy co przeciez c+ robi dokladnie to samo wystarczy sobie przejrzec np pakiet tematyczny sa tam tez kanaly fta co nie znaczy ze sie za to placi, aaa i ja mam ten pakiet milo byc debilem :( i nie czuje sie nabity w butelke po pesi 2 L

Edytowane przez ymp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no brak, fakt tyle ze teraz sa testy i nie ma abo to ma prawo nie byc raz byc i znowu nie byc w listopadzie testy sie skoncza (oby) i powinno byc ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale ja tego nie rozumie
jak nie płacisz za nie jesli są one w pakiecie?
nie ma sensu dodawac ich do pakietu jesli są odbierane jako FTA
to tak samo jak do pakietu filmowego dadzą np Rai Uno czy jakis inny
czyli wychodzi na to ze daja je aby robic sztuczny tłum w pakiecie :(

i nie chciałem nikogo urazic poniosło mnie sorki ty płacisz ;)
co do syfry i swiata najlepszych reklam to nie intersują mnie ta platformy i nie sledze ich ofert i nie wiem czym sie ludzie podniecają w HBO??
chyba jestem siakiś inny

ale i tak zostane abonentem N :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te pakiety sa zrobione glownie po to, zeby byl jakis porzadek w tych programach, zauwaz, ze nawet w ustawieniach nboxa masz programy pogrupowane w takie pakiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze kanaly sa na liscie poukladane pakietami, to wogole rozbija cala liste, skoro jest pakiet filmowy to niech dadza pyz nim pakiet CINEMAX a nie wrzucaja na koniec listy miedzy bajki i muzyke, ta lista jest bezsensu poukladana ze tez robic taki soft do tych tunerow zeby sobie listy nie bylo mozna po swojemu ulozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzanie kanalow FTA do pakietow to jest przegiecie i naciaganie klientow .

Zwykly szary czlowiek :) co nie mial do tej pory pojecia o tv-sat a chce wlasnie zakupic N-ke i zobaczy ze sa w tym pakiecie np. VIVA, 4FunTV bo lubi te kanaly (np. wczesniej mial z kablowki) wezmie ten pakiet za 10zł nie wiedzac o tym ze nawet go nie biorac mialby te kanały

W innych platformach tez sa kanały FTA w ofercie, ale odrazu podane przy najnizszym mozliwym pakiecie, a nie porozbijane po pakietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sensei' post='15997' date='19.10.2006, 22:50 ']ze nie wspomne o tym ze VH1 brak :)[/quote]

w ulotce pisze ze vh1 jest w przygotowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='15992' date='19.10.2006, 23:39 ']przeciez te kanaly sa free jak nie kupisz tego pakietu to bedziesz je ogladal!!Kupia je ludzie dla zon by mialy tvn style,discovery travel and living !![/quote]

Ano masz rację, moja bez style nie przeżyje. Resztę i tak można oglądać, więc raczej za nie zapłacę. Chociaż Travel & Living jest OK. Martwi mnie tylko że za TVN Turbo będę musiał zapłacić 16 zł. Mogli by kiedyś strzelić jakiś przeglądowy pakiet w promocji. Chyba, że nagle zostanę kibicem to mi TVN Turbo taniej wyjdzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sepi' post='15989' date='19.10.2006, 23:35 ']
pakiet style moda muzyka to totalna porażka dla debili
bo jak inaczej nazwac ludzi którzy bedą płacic za kanały FTA (darmowe)min VIVA, ITV,TVN-GRA,FASHION,4FUN a to są kanały bardziej do [beeep] niz do oglądania
niech panowie biznesmeni wywalą ten pakiet STYLE MODA MUZYKA bo siare tylko robicie nabijacie ludzi w butle po pepsi 2L
jak mozna brak kase za cos co jest za free
to zrobcie pakiet jeszcze niemiecko-jezyczny i dajcie tam RTL,PRO7,VIVA,VIVA PLUS itp
w cenie np 10zł
normalnie to przesadziliscie z tym co to kablówka czy jaki h…
stacje nadają za free a wy kasujecie konsumenta

co o tym sądzicie
czy ktos wykupi sobie ten pakiet??
[/quote]
Nie wiem ja Ty, ale ja sadze, ze koszt wyslania do Ciebie do domu sygnalu nawet bezplatnych kanalow jest i to nie maly, wiedz dlatego sa bezplatne miedzy innymi w platnych pakietach. Edytowane przez n_tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...