Skocz do zawartości
baf

XBMC - polskie akcenty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie pragnę się przywitać gdyż w poprzednich postach tego nie zrobiłem.

Użytkuje od jakiegoś czasu XBMC i przetrząsnąłem masę stron w poszukiwaniu wiedzy, poradników, wskazówek softu.

Z tego co widziałem sporo osób poszukuje polskich akcentów do XBMC w postaci shoutcastów, polskiego radia, kanałów tv, scraperów i innych dobrodziejstw które oferuje XBMC.

Jako, że forum hdtvpolska wydaje się najpoważniej traktować temat xbmc w naszym rodzimym języku, chciałbym nieśmiale zaproponować zebranie tego wszystkiego w jednym wątku celem podzielenia się z innymi.

Oczywiście to tylko moja skromna propozycja i chciałbym poznać wasze zdanie co o tym myślicie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja zacznę:

Kategoria: Muzyka

Typ: Radio

Wtyczka ListenLiveEU dostępna jest w repozytorium nowego XBMC.

W obecnej wersji 0.4.3 jest w niej ok. 375 polskich stacji radiowych. Dostępne są zarówno radia internetowe jak i standardowe PR1-PR4, Eska, AntyRadio.. a nawet co ciekawe, lokalne radia typu Radio Kaszuby czy Radio Piekary Śląskie FM ;)

Po wejściu we wtyczkę wybieramy 'Browse by coutry' bierzemy Poland i wybieramy co chcemy posłuchać.

Miłego słuchania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przetrzebiona ta lista (sporo stacji nie dziala), ale to zawsze cos, dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przetrzebiona ta lista (sporo stacji nie dziala), ale to zawsze cos, dzieki!

Nie ma reguły co do działania tych stacji - zależnie jak nadają. U mnie trójka np. nie raz działa, nie raz przerywa, a czasem w ogóle nie chce się połączyć.

BTW. Kiedyś widziałem jeszcze skrypt Onet.TV, teraz nie mogę go znaleźć ;/

A wy znacie jakieś inne polskie akcenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły co do działania tych stacji - zależnie jak nadają. U mnie trójka np. nie raz działa, nie raz przerywa, a czasem w ogóle nie chce się połączyć.

U mnie ani razu nie udało mi się zmusić XBMC do odtworzenia trójki (ani dwójki i czwórki) poprzez ListenLive.eu.

I to zarówno na XBMC Live, jak i na XBMC postawionym na OSX.

XBMC.LOG pokazuje błąd "Cannot parse ASX file".

Co ciekawe VLC w ogóle nie ma problemu z odtwarzaniem tego strumienia.

Jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie tej zagadki, to chętnie przyjmę rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy jest wtyczka umożliwiająca oglądanie Ipla TV?

Nie ma i pewnie nigdy nie będzie ze względu na technologię klienta ipli (Adobe Air)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...