Skocz do zawartości
Kacper2020

Pomoc w wyborze TV do salonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję telewizora 46-cio calowego do salonu. Obecnie posiadam SONY 40W4000, jestem zadowolony, ale zostanie on przeniesiony do innego pomieszczenia, a w miejsce tego mam zamiar postawić inny telewizor.

Czego wymagam? Dobrego obrazu, optymalnej ceny. Będzie on wykorzystywany z Ps3, telewizją N, a także PC-tem.

Firma - preferuję Samsung, Sony, Sharp, ale co będzie godnego polecenia nad tym się zastanowię.

Ma to być TV LCD, podświetlanie LED mile widziane. Proszę o modele do max 4200 zł. Chyba, że będą jakieś dużo ciekawsze opcje, niewielce przekraczające budżet - proszę pisać. Dzięki za odpowiedzi i porady!

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sam masz i posiadasz - polecasz, czy słyszałeś dobre opinie?:)))

Proszę jeszcze o jakieś propozycje! Czytałem, że w tym Samsungu występuje clouding, ale nie wiem na ile to prawda :)

Dzięki wielkie,

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam go nie posiadam ale telewizor ten posiada dużo dobrych opinii i bardzo dobre recenzje. Natomiast clouding występuje praktycznie w każdym TV EDGE LED a także w wielu modelach z pełnym podświetleniem FULL LED.

Tylko chciałem jeszcze zaznaczyć że jeśli zależy ci na niskim input lag'u do gier to lepszy od tego Sama będzie jednak LG 47LE5500.

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytam o nim więcej, myślę, że grać będzie można normalnie, jak coś to się przeniosę z graniem gdzie indziej :) Jakbyście mieli jeszcze jakieś propozycje to bardzo proszę:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wybrałem sobie trzy modele a mianowicie:

Sharp LC-46LE810/812

Samsung UE46C6500

SONY KDL-46EX711

Może jeszcze jakieś sugestie? Który lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...