Skocz do zawartości
Eze

Onkyo 308 problem z TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem onkyo 308 ale mam jeden problem. Podłączyłem onkyo do mojego tv (lg32lc46) za pomocą kabla hdmi ale po jakimś czasie tv się "zawiesza" znika obraz lecz pozostaje dźwięk i nie reaguje na pilota. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Jedynym wyjściem jest wyłączenie tv z sieci. Do 308 mam podpięty dekoder cyfry (jakiś stary bez hdmi podłączony jest przez scart do onkyo).

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem onkyo 308 ale mam jeden problem. Podłączyłem onkyo do mojego tv (lg32lc46) za pomocą kabla hdmi ale po jakimś czasie tv się "zawiesza" znika obraz lecz pozostaje dźwięk i nie reaguje na pilota. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Jedynym wyjściem jest wyłączenie tv z sieci. Do 308 mam podpięty dekoder cyfry (jakiś stary bez hdmi podłączony jest przez scart do onkyo).

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Jakim scart z onkio? Jaki amplituner ma ero scart? Niepoprawnie nazywasz wejście.

Podłącz dekoder cyfrowy out jednym z takich wyjść: s-video, kompozyt, (najlepiej jeżeli jest) to component.

Na amplitunerze ma być podłączone input, z jednym wybranym rodzajem przesyłu sygnału video.

HDMI amplituner out, telewizor input. UWAGA w amplitunerze masz ustawić konwertowanie skalowanie sygnału analogowego video do wysokiej rozdzielczości( w ustawieniach fabrycznych skalery są powyłączane ) Wtedy pójdzie video wysokiej rozdzielczości przez hdmi.

Jeżeli ampli. nie jest wyposażony w skalery wysokiej rozdzielczości to łącz ampli. z tv jednym z trzech wymienionych sygnałów analogowych.(jednak wydaje mi się że skalery takowe powinien mieć, np: mój leciwy ampli. yamaha rxv 750 posiada skaler który potrafi konwertować każdy sygnał analogowy do do najlepszego sygnału analogowego video component)

CZYTAJ INSTRUKCJĘ

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...