Skocz do zawartości
mozuk

Przejście z Cyfrowego Polsatu na Polsat HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Obecnie mam Cyfrowy Polsat-Pakiet familijny i chciałbym przejść na taki sam pakiet ale w HD.Jak wygląda sprawa z taką przeprowadzką,czy trzeba wypowiedzieć umowę(w moim przypadku to by było 3 m-ce)czy można jakoś płynnie to załatwić? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat.Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem cyfrowy polsat z pakietem familijnym i do konca umowy mialem chyba 3 miechy. Nie czekalem do konca tylko juz teraz przedluzylem umowe na pakiet HD z wymiana dekodera na ten z hdd. Ale pewnie zalezy to tez od tego ile masz do konca umowy obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale umowę miałem chyba na 2 lata czyli skończyła mi się w październiku 2010. Przed chwilą gdzieś wyczytałem że ta promocja za 39,90 jest dla nowych klientów i musiałbym rozwiązać umowę(3 m-ce)i podpisać nową na pakiet HD ale nie wiem ile w tym prawdy. Gdyby tak było to ewidentny strzał we własne kolano ze strony Polsatu.

Edytowane przez mozuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie mam Cyfrowy Polsat-Pakiet familijny i chciałbym przejść na taki sam pakiet ale w HD.Jak wygląda sprawa z taką przeprowadzką,czy trzeba wypowiedzieć umowę(w moim przypadku to by było 3 m-ce)czy można jakoś płynnie to załatwić? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat.Z góry dzięki

Jeśli nie masz dekodera HD tylko standard, będziesz musiał podpisać nową umowę. Najlepiej udaj się do najbliższego punktu CP i tam przedstaw swój problem.

Ja miałem podobną sytuację, ale przy podpisywaniu umowy nabyłem od razu dekoder HD. Po miesiącu promocji wyłączyli mi wszystkie kanały HD z wyjątkiem Polsatu HD (ten kanał jest darmowy). Musiałem czekać jeszcze 5 m-cy (aż skończy się półroczna promocja) i dopiero mogłem zamówić dodatkowy pakiet HD. Byłem zdziwiony, że tak długo musiałem czekać, ale nikt ani w punkcie CP, ani w COK nie potrafił wcześniej tego załatwić. W końcu minęło te 5 m-cy i wystarczyło, że zadzwoniłem do COK i telefonicznie zamówiłem ten pakiet. Włączyli od razu i teraz za pakiet familijny + HD (12 kanałów, a od 1.03.11 jeszcze dojdzie National Geographic HD) płacę 52,90 zł (37,90 + 15 za HD).

Uważam, że to najbardziej optymalna i najtańsza opcja. W samym pakiecie familijnym nie ma np. Eurosportu 2, ale w pakiecie HD mam ten kanał w HD. Podobnie jest z FilmBox. Fani sportu mając tylko pakiet familijny mogą narzekać na brak np. Polsat futbol, ale mając pakiet HD mam kanał Polsat Sport HD, gdzie np. mecze LE z Lechem Poznań i całe studio nadawane jest równolegle jak w Polsacie Futbol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Musiałem czekać jeszcze 5 m-cy (aż skończy się półroczna promocja) i dopiero mogłem zamówić dodatkowy pakiet HD."

SZOK !

Nie chcieli Twoich pieniędzy ?

MATRIX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz za pakiet familijny + HD (12 kanałów, a od 1.03.11 jeszcze dojdzie National Geographic HD) płacę 52,90 zł (37,90 + 15 za HD).

Nie wiem skąd masz takie ceny. Familijny HD to 39 zł + jeden pakiet to 59zł. Skąd masz wszystkie HD za 15zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie ceny. Familijny HD to 39 zł + jeden pakiet to 59zł. Skąd masz wszystkie HD za 15zł?

tak bylo kilka miesiecy temu, mam to samo, przy podpisywaniu umowy na kanały HD kazdy kosztował 5zł, albo cały pakiet HD za 15zł

teraz kazdy nowy pojawiajacy sie kanał HD mam za darmo :)

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...