Skocz do zawartości
zed72

PS3 przesylanie na jego HDD z sieci lokalnej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość wykorzystania dysku PS3 do kopiowania i potem odtwarzania np filmów z sieci lokalnej? Przed zakupem PS3 wymyśliłem sobie ze postawie serwer multimediów (np. popcorn) i na nim uruchomię torrenta a po ściągnięciu będę kopiował na Ps3 i stąd odtwarzał.

Czy istnieje dostęp na tej zasadzie? a może ktoś ma podobny pomysł i rozwiązał go w inny sposób? jestem nowy z ps3 więc prosze o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wykorzystania dysku PS3 do kopiowania i potem odtwarzania np filmów z sieci lokalnej? Przed zakupem PS3 wymyśliłem sobie ze postawie serwer multimediów (np. popcorn) i na nim uruchomię torrenta a po ściągnięciu będę kopiował na Ps3 i stąd odtwarzał.

Czy istnieje dostęp na tej zasadzie? a może ktoś ma podobny pomysł i rozwiązał go w inny sposób? jestem nowy z ps3 więc prosze o podpowiedź.

Trochę przekombinowane. Nie możesz uruchomić bezpośrednio z serwera typu "popcorn"? Albo przez sieć przy pomocy PS3 media server? Co chcesz uzyskać, korzystając z dysku w PS3, poza brakiem polskich napisów i niemożnością odtworzenia na przykład plików mkv.? Bo do składowania danych, dysk sonkowy jak najbardziej się nadaje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce mieć możliwość odpalania filmów, zdjęć czy muzyki bezpośrednio z dysku ps3 bez przesyłania i właczania dodatkowych urzadzeń, co do napisów to mozna w divx odpowiednio wkleić (wczoraj to zrobiłem i działa świetnie z zewnętrznego dysku)

chodzi mi o możliwość wgrywania, odtwarzania, zarzadzania dyskiem PS3 bez konieczności odpalania dodatkowych urzadzeń, po co mam mieć włączone PS3 media serwer i kompa żeby odtworzyć coś na PS3 ... mogę bezpośrednio podłączyć kompa do tv - wtedy pytanie po co mi Ps3 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"chce mieć możliwość odpalania filmów, zdjęć czy muzyki bezpośrednio z dysku ps3 bez przesyłania i właczania dodatkowych urzadzeń, co do napisów to mozna w divx odpowiednio wkleić (wczoraj to zrobiłem i działa świetnie z zewnętrznego dysku)"

Może ja jestem głupi, ale już całkiem nie rozumiem... ;) Tak, masz oczywiście taką możliwość, jak napisałeś wyżej, w czym problem? Dla wygody wystarczy jeszcze pilot do sonki. Wgrywać filmy możesz przez sieć i USB. Oczywiście problem napisów obejdziesz tak, jak napisałeś. Pozostanie problem z niektórymi formatami, ale ich nie musisz ściągać, ewentualnie zawsze możesz przekonwertować. Zdjęcia śmigają pięknie, możesz sobie wybrać sposób ich wyświetlania i stworzyć własny album. Muzyka śmiga przy kilku wygaszaczach, choć też raczej w popularnych formatach... ;)

Nie wiem co jeszcze dodać...

Edytowane przez yamata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też do końca nie rozumiem problemu :)

do oglądania filmów "pobieranych" przez popcorn najlepszy jest popcorn i tyle

ogladanie filmow na ps3 korzystającego z dysku popcorna brzmi trochę dziwacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do oglądania filmów "pobieranych" przez popcorn najlepszy jest popcorn i tyle

amen

PS3 bezkonkurencyjne do oglądania zdjęć i grania oczywiście.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...