Skocz do zawartości
ziger

Hyundai Mbox r3150s pliki mkv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak u was otwarzacz otwarza plik mkv o parametrach

Bitrate 4867

width 1280

heigth 720

codek x264

audio

DTS

1536 kbps

czas filmu 2:58 i zajmuje 8 gb

wszystko ladnie otwarza tylko po 30 minutach odtwarzacz sie wiesza macie podobny problem. Jak uws otwarzacz otwarza pliki hd z duzym biratem ? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam najmniejszych problemów największy jaki aktualnie mam to:

Szybkość danych 9133kb/s

Całkowita szybkość transmisji 9581kb/s

Obraz 1920x1080

Nie zacina nie wiesza płynnie odtwarza, raczej wina jest po stronie pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadal ten problem z odtwarzaniem mvk 8 gb i wyżej. Problem ten występuje gdy dotwarzam film z dysku wewnętrznego hundai. W hundaju mam zamontowany tylko jeden dysk 500 mb. A jak odtwarzam ten sam film poprzez siec to nie ma tego problemu. Moze w hundaju jest za slaby zasilacz lub jest uszkodzony ? Co wy myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk ma 7200 obr/sek ?

Obstawiałbym raczej problem z przegrzewaniem się - upewnij się, że wiatraczek dobrze Ci działa.

Albo zdejmij obudowę i zobacz czy wtedy obejrzysz więcej niż te pól godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dysk ma 7200 obr seagate 16 mb. Oki sprawdzę czy mbox r3150s się nie przegrzewa i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam ten sam problem w 3250s.

Urządzenie nie otwiera plików mkv o rozmairze pliku ok 8 Gb, komunikat "format nieznany". Próbowałem odczytać z dwóch różnych nośników HDD samsung 160GB oraz 40GB, oba 7200rpm sata II. nie ma mowy o żadnym przegrzaniu.

firmware najnowszy 757.

Panowie, co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko napisać co tak naprawdę jest przyczyną, ja stawiam że problem jest w samym pliku. Miałem przypadek filmu w którym nie było obrazu mimo ze na komputerze działał ok sciągnąłem inna wersję także mkv i działa bez zarzutu. Teraz mam plik Xvid.720p. w którym straszne piksele pojawiają się co kilka sekund, na kompie także wszystko jest ok. Domniewywam że wszystko może zależeć od użytego kodeka, wiadomo że nie każde MKV jest takie samo. Czytałem opinie że przepuszczenie pliku przez program mkvmerge trwa krótko i potrafi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu urządzenia są bardzo wrażliwe na temperaturę - grzeje się ich elektronika i grzeją się dyski - to wszystko razem się zapętla i urządzenie krótko mówiąc głupieje, teraz robi się coraz cieplej, a jak przyjdzie lato to zjawiska się nasilą, wewnętrzny wiatraczek nie pomoże. Warto wstawić dyski polecane przez HumanMedia, czyli z serii Green; problemy zniknęły od kiedy wstawiłem WesternDigital'a WD15EURS. Wcześniej przećwiczyłem z negatywnym rezultatem parę różnych dysków, w tym także 2,5 calowych, które teoretycznie żrą mniej prądu i się nie grzeją.

Warto też zwrócić uwagę na kabel HDMI - nie może być byle jaki - u mnie w trakcie odtwarzania z najwyższymi parametrami pojawiały się co kilkadziesiąt sekund zacięcia - zgodnie z radą HumanMedia pomogła wymiana kabla na lepszy.

Edytowane przez ams8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...