Skocz do zawartości
buku

ASTER zmienia ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż otrzymałem info o podwyżkach i tak ceny netto kształtują się następująco(w nawiasie stare ceny):

DtvHD - 70,28 (64,49) 8% 75,90

Fon - 8,20 (8,20) 23% 10,09

Net - 32,70 (32,70) 23% 40,22

TVK - 48,98 (46,64) 8% 52,90

jak widać wzrosły ceny netto obu telewizji; analog i digital.

Ja podpisywałem umowe na cały pakiet w promocji wymieniony powyżej i czy w takim przypadku mogę skutecznie wypowiedzieć umowę bez zwrotu otrzymanych ulg w ramach promocji. Z góry dzięki za info i pozdrawiam

No ja także czycham na możliwość rozwiązania umowy z ASTER z ich winy.

Może macie opinie czy to się uda w tym przypadku.

Jak widać wzrost netto jest. Ale także wzrost VAT, który nieupoważnia do procedury rozwiązania bez zwrotu za wykorzystane promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To efekt połączenia z UPC. Tzn. kupna Aster przez UPC. Teraz to będzie UPS a nie Aster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup będzie dopiero na wiosnę.

Teraz to wzrost ceny netto z 64,5 do 70,28 za HD oraz z 46,64 na 48,98 pln.

Oprócz tego VAT o 1 %.

To może być tak, że powstaje możliwość wyjścia z ASTER dla pogorszenia sytuacji UPC albo strony mogły się tak umówić, że ta możliwość ma pozostawić najbardziej lojalnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja ich olałem (aster) w przypadku zmiany regulaminu.

Założyłem Multimedję i mam to co u nich za połowę ceny jeszcze stacjonarny za jakieś tam 20 PLN 24h darmo :lol:

W przypadku zmiany cen powinni przesłać nową umowę czy ją podpiszesz to tylko twoja wola starą zrywają oni.

Chyba że w umowie zastrzegli taką możliwość i działają na starej umowie po nowych cenach.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne;

20 XII br. komunikat na stronie ASTER:

W związku z powyższym, kwoty do zapłaty brutto będą wyższe, natomiast ceny netto pozostaną na tym samym poziomie.

Ponadto, informujemy, że w przypadku braku akceptacji powyższej zmiany, przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy w zakresie danej usługi lub usług. Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy z powyższego powodu, powinno być dostarczone w terminie 7 dni przed datą wejścia w życie nowych stawek VAT tj. przed 1 stycznia 2011 r.

Zwracamy jednocześnie uwagę, iż ze względu na fakt, że zmiana cen usług ASTER Sp. z o. o. wynika wyłącznie ze zmiany stawki podatku VAT, w przypadku gdy skorzystają Państwo z prawa do wypowiedzenia umowy zawartej na warunkach promocyjnych, ASTER Sp. z o. o. przysługuje roszczenie odszkodowawcze oraz prawo do żądania zwrotu przyznanych korzyści w ramach tej umowy.

Dali więc 4 dni na reakcję.

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...