Skocz do zawartości
Basek

Kable Głośnikowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Składam sobie taki średni zestawik (tak mi sie wydaje). Wszystko prawie skończone tylko zostały mi kable głośnikowe.

I tutaj prosze mi podpowiedzieć czy kable REAL CABLE BM 400 T. to bedzie dobry pomysł >? Chce ich zastosować do frontów MAGNAT SUPREME 2000. (tył surround będą kable MONSTER CABLE XPHP na kolumnach

JAMO STUDIO (stare kolumny ale bardzo ładnie graja i na tylne chyba raczej wystarcza).

ZESTAW na jakim to bedzie wszystko grało to Amplituner ONKYO TX-SR805 i PS3.

Proszę mi powiedzieć czy dobrze zrobie zrobie jak kupie te kable ?

Dziękuje i POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogie jak na kawałek drutu!

Ale najlepiej posłuchaj, jeśli słyszysz różnicę między nimi a czymkolwiek innym w swojej konfiguracji, to czemu nie.

Jeśli nie usłyszysz różnicy to polecam Procab z serii LS, tanie i solidne (firma zajmuje się okablowaniem studyjnym i scenicznym).

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procab LS sam kupiłem rok temu i chyba znowu będę musiał, 0,5 m mam za krótki z jednej strony, niestety sprzęt musiałem zabrać z podłogi i wstawić do regału.

Niestety żółw się za bardzo rozpędzał biegnąć do sałaty po dywanie i skorupą walił we wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procab LS sam kupiłem rok temu i chyba znowu będę musiał, 0,5 m mam za krótki z jednej strony, niestety sprzęt musiałem zabrać z podłogi i wstawić do regału.

Niestety żółw się za bardzo rozpędzał biegnąć do sałaty po dywanie i skorupą walił we wzmacniacz.

HEHE. Z tym żółwiem to dobre :) deczko sie uśmiałem.

Dziękuje wszystkim i pozdrawiam.

PS: Kable kupione (teraz zmieniam kable w tylnych (remont mam mały w pokoju to jest okazja), i chyba kupie Acoustique Quality.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...