Skocz do zawartości
lipa_ml

Problem z nagrywaniem płyt 50GB !!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj chciałem nagrac pierwsze płytki 50gb i mam problem , nie wiem może coś źle robię ale wywala mi taki błąd

d5c8b73cde5f7adem.jpg

Może to zależy od programu ale wina płytki ?

Nagrywarka BH08LS20

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power calibration area error ....

Co to za płyty ?

Jeśli to nie zużyty sprzęt, to koniecznie wgraj najnowsze firmware ( baza płyt) do nagrywarki - znajdziesz na lge.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne problemy na zewnętrznym LG od czasu do czasu. Chyba muszę iść w tą bazę. Ale prawda jest też taka, że u mnie nagrywara jest non stop w obrotach (BD-RE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nagrywarce nagrałem może z 50 płyt , firmware uaktualniony a płytki to omegi 50gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... oczywiście podejrzewam , że to wina płyty - setki razy uczulałem aby nie kupować SHITU !!! Nawet jak wypali niby bez problemu, to za jakiś czas będzie nie do zrzucenia .

To produkty nie trzymające (bardziej lub mniej) zadanych parametrów - z reguły produkowane są w celu kalibracji linii produkcyjnej i ze słabszych jakościowo komponentów..

W twoim przypadku (podejrzewam) nagrywarka nie potrafi dopasować parametrów palenia z ID nośnika .... spróbuj może na innej nagrywarce lub na innej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem do tej pory na tych omegach z tym ze 25gb i ani jednej nie zwaliłem ale byc może masz racje w koncu to50gb może bardziej skomplikowana budowa i dla tego nie chodzi . Zamówie TDK zobacze co będzie. A i jeszcze jedno jakim programem najlepiej sprawdzac rzeczywistą pojemnośc płyty i katalogu który chce nagrac czy jak by film był za duzy to program mi wywali ze za mała pojemosc ?

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko w IMGBurn .

Program nic nie wywali, a zapisze tyle ile się zmieści .... do pełna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDK to oczywiście dobry pomysł .

TDK BD-R DL 4 X

Free Space: 50 050 629 632 bytes

Supported Write Speeds: 2x; 4x

Disc ID: TDKBLD-RFB-00

Disc Type: BD-R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.

masz jakiegos pewnego sprzedawce na ebay? płaci sie jakis cło czy jakies dodatkowe opłaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedź skrzynkę PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...