Skocz do zawartości
pmcomp

nbox ITI 5800S w ofercie tnk HD

Rekomendowane odpowiedzi

ITI Neovision, a właściwie spółka zależna Cyfrowy Dom wprowadziła w tym tygodniu do oferty tnk HD dotychczasowego boxa wykorzystywanego w ofercie n czyli ITI 5800S. Box jest używany i poddany procesowe kompletnej renowacji przez producenta tj. ADB (wymieniany na nowe pilot i obudowa). Na box udzielana jest 12-o miesięczna gwarancja. Zgodnie z odpowiednią ustawą odpowiedzialność sprzedawcy do konsumenta z tytułu niezgodności towaru z umową ograniczona jest do 12-u miesięcy (towar używany).

Cena zestawu z 3-y miesięcznym dostępem do obu pakietów tnkHD wynosi na rynku ok. 250,- zł brutto.

nbox nie posiada dwóch funkcji, które oferuje dekoder dedykowany do tnkHD czyli ADB-2850:

- brak wbudowanego tunera DVB-T (ale można zastosować tuner na USB oferowany przez ITI)

- brak funkcji PVR-Ready (brak mozliwości nagrywania na HDD przez USB).

Box jest oczywiście przystosowany do odbioru nowego serwisu 3D tj. nShow 3D.

Zapewne z tego względu cena wejściowa ustawiona została niżej o ok. 150,- zł w stosunku do boxa ADB-2850.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wzoraj kupiłem "białasa" za 249 pln.

Po odliczeniu 120 zł za 3 m-ce abo. hardware kosztuje 129 zeta !

Jak dla mnie doskonała alternatywa dla MR.

DVB-T (Polsat) mam w TV (z PVR-USB).

Ta oferta jest ograniczona ilością "białasów" z odzysku.

Brać !

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest w tym boxie soft? "Oryginalny" enkowy?

Tak. I numeracja kanałów jest n-kowa.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie laika - czy można (niezależnie od tego czy jest to nowy czy stary box) na JEDNEJ liście umieścić kanały DVB-T i DVBS?

Szukam jakiegoś elastycznego rozwiązania - taniego do drugiego TV stąd moje pytanie. A nie chcę zakładać nowego tematu - za błaha sprawa...

pzdr

Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...