Skocz do zawartości
bankroot

klawiatura i mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za offtopic (jestem nowicjuszem w użytkowaniu media playerów :)).

Czy są jakieś wymagania (np. kompatybilność z systemem) dla klawiatury i /lub myszy, którą chciałbym wykorzystać do obsługi przeglądarki w Dune Smart ?

Pilotem nie potrafię tego robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to każda standardowa klawiaturka i mycha USB będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony DUNE:

Mam nadzieję że zrozumiałe po angielsku ?

To work with the web browser, the following input methods can be used:

* Remote control in the "keyboard" mode.

* Remote control in the "mouse" mode.

* USB mouse. NOTE: You should connect USB mouse to the player before launching the web browser.

* USB keyboard. NOTE: You should connect USB keyboard to the player before launching the web browser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony DUNE:

Mam nadzieję że zrozumiałe po angielsku ?

To work with the web browser, the following input methods can be used:

* Remote control in the "keyboard" mode.

* Remote control in the "mouse" mode.

* USB mouse. NOTE: You should connect USB mouse to the player before launching the web browser.

* USB keyboard. NOTE: You should connect USB keyboard to the player before launching the web browser.

Tak, zrozumiałe. Nie wiem, jak mogłem to przeoczyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąć temat. Sam mam Dune MAX w planach gdy pojawią sie tunery DVB-C, ale już teraz mam pytanie do obecnych użytkowników: ktoś próbował podłączyć klawiaturę z wbudowanym manipulatorem (np: touchpadem) która kontaktuje się z sprzętem poprzez jedno USB? Jak Dune MAX zareaguje np na klawiaturę Bluetooth, są takie i to nawet działające bezproblemowo z PC w trybie BIOS'a bez instalacji jakichkolwiek sterowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąć temat. Sam mam Dune MAX w planach gdy pojawią sie tunery DVB-C, ale już teraz mam pytanie do obecnych użytkowników: ktoś próbował podłączyć klawiaturę z wbudowanym manipulatorem (np: touchpadem) która kontaktuje się z sprzętem poprzez jedno USB? Jak Dune MAX zareaguje np na klawiaturę Bluetooth, są takie i to nawet działające bezproblemowo z PC w trybie BIOS'a bez instalacji jakichkolwiek sterowników?

tak - bez problemu działają klawiatury i myszy 3D w jednym - CIDEKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam Dune Duo.

Jakie konkretnie klawiatury i myszki używacie (interesują mnie rozwiązania bezprzewodowe)?

Klawiatura od Dune jest strasznie droga i szukałbym jakiegoś tańszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...