Skocz do zawartości
dragonfly

Dlaczego C200 jest droższy od A210?

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem na humanmedia.pl i okazuje się ,że stary C200 jest droższy od nowego A210?Dlaczego

Przecież C200 i A210 to zupełnie różne konstrukcje :blink: .Inna półka.Przyjrzałeś się dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonfly nie jest z bajki o popcornach lecz o novatronach ;)

A210 to A200 w lepszej kaście i tyle

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A firmware do popcorna c200 już jest bezawaryjne czy jeszcze nie? Kolega chce kupić ale nie wie czy c200 czy a210. Większa cena c200 świadczy chyba o tym, że jest to lepszy sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nadal kupują adidasy płacąc za nie 200zł i myslą że to oryginalny adidas...tymczasem pochodzi on z tej samej manufaktury co podróba

to taki przykład jak działa efekt placebo

c200 ma inną kastę i BD-J - to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak z niezawodnością firmware na oba urządzenia?Które firmware ma lepszy interfejs, oferuje więcej?Rozumiesz o co mi chodzi?

Bo to , że popcorn jest ładny i amerykański to ja wiem, ale zdradź jakie ma niedoróbki, bo z tego co czytam na tym forum to sporo ich ma. I tak BTW co byś kupił pod własny TV a210 czy c200 pomijając czytnik BR - bo jak wiadomo dziś każdy obrazy BR jedzie z netu a nie wypożycza z wypożyczalni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dziś każdy obrazy BR jedzie z netu a nie wypożycza z wypożyczalni ;)

No, no - mów za siebie ! ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedoróbki posiada firmware a nie samo urzadzenie

jako poisadacz NTR doskonale wiesz co mam na mysli

Chcesz miec sprzet z lepszym FW ? wybierz DUNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co kto wymaga od urządzenia, ja oglądam bly-ray,dvd i słucham płyt w formacie flac mi C200 wystarcza w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się interfejs graficzny w popcornie, jak z jego niezawodnością, ergonomią?Nadal nie rozumiem różnicy między c200 i a210 , bo ich parametry podane na humanmedia.pl są takie same...Skąd więc różnica w cenie? Oba maja piloty radiowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C-200 ma dużą obudowę, w której można zainstalować dysk twardy oraz napęd optyczny; możliwe jest na nim odtwarzanie (oryginalnych, zabezpieczonych) płyt BD i DVD. Od strony softu pozwala na odtwarzanie pełnych kopii płyt BD (z menu i wodotryskami typu BD-Java i BD-Live). Do tego sterowanie radiowe i wyświetlacz na froncie obudowy.

A dlaczego C-200 jest droższy? Musisz o to zapytać producenta, który tak skalkulował ceny... :rolleyes::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C-200 ma dużą obudowę, w której można zainstalować dysk twardy oraz napęd optyczny; możliwe jest na nim odtwarzanie (oryginalnych, zabezpieczonych) płyt BD i DVD. Od strony softu pozwala na odtwarzanie pełnych kopii płyt BD (z menu i wodotryskami typu BD-Java i BD-Live). Do tego sterowanie radiowe i wyświetlacz na froncie obudowy.

A dlaczego C-200 jest droższy? Musisz o to zapytać producenta, który tak skalkulował ceny... :rolleyes::lol:

Dzięki Windmil, o taką odpowiedź mi chodziło. A co do firmware i graficznego interfejsu to jak to się przedstawia w obu modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware jest praktycznie taki sam. Ba, można nawet wgrać firmware z C200 do A200, ale tylko starsze do maja.

Jeżeli nie potrzebujesz napędu blu-ray i wyświetlacza na obudowie (nie najlepszej jakości zresztą), to bierz śmiało A200 lub A210. Polecam dołożyć do A210, ja się pospieszyłem i wziąłem A200 i potem dokupowałem obudowę pasywną Moovika, w A200 już to masz. A200/210 też obsługuje menu DVD i blu-ray, tylko bez BD-J i BD-live.

Co do pilota, to A200 i A210 mają pilota na podczerwień, a C200 radiowego z możliwością dokupienia tego na podczerwień. Mi akurat pilot na podczerwień lepiej pasuje, bo współpracuje z pilotami Logitecha Harmony.

Różnica A200 i A210, to tylko obudowa i sposób chłodzenia. A210 nie ma wentylatora, więc jest bezgłośny. Polecam dołożyć.

Edytowane przez grzesiek811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...