Skocz do zawartości
raffal

Jaki TV 3D ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie jak w temacie :-)

Zastanawiam się głównie nad Sony KDL-46HX800 lub Panasonic TX-P46VT20. Maksymalna cena ok. 7500 zł (z jedną parą okularów). Przekątna jaka mnie interesuje to minimum 46 cali, może być więcej :P

z góry dzięki za wszelkie porady

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 7k (a nawet poniżej) można już spokojnie dostać panasa p50vt20e który ma w zestawie 2 pary okularów + adapter wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOBIS: SAM 3D LED TV za 6499 z okularami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie jak w temacie :-)

Zastanawiam się głównie nad Sony KDL-46HX800 lub Panasonic TX-P46VT20. Maksymalna cena ok. 7500 zł (z jedną parą okularów). Przekątna jaka mnie interesuje to minimum 46 cali, może być więcej :P

z góry dzięki za wszelkie porady

Pozdrawiam

Po swoich doświadczeniach mogę poradzić kupienie AVATAR-a 3D i wyświetlenie fragmentów na wszystkich dostępnych telewizorach 3D.

Jak do tej pory tylko Plazmy radzą sobie z takim materiałem,ale po bezpośredniej konfrontacji np.PS63C7000 i TX-P65VT20 okazuje się że nie bez przyczyny Panasonic dostał do dystrybucji ten film.

Ale nic nie chcę sugerować,polecam sprawdzić samemu i ocenić.

Na SONY widziałem prezentację bajki "Straszny Dom" i dla mnie duszki i rwany obraz 3D na tym telewizorze to zupełna porażka.

Zawsze wydawało Mi się że producenci dają do prezentacji swoich telewizorów materiał jak najlepiej pokazujący zalety sprzetu,jeśli chodzi o prezentacje 3D w sklepach to tylko Panasonic zachęca do zakupu.

Nie wiem dlaczego ale Samsung z "Potworami" oraz Sony z "Starsznym..." to strzelili sobie w kolano.

Na wszystkich prezentacjach tych producentów te demówki wręcz zniechęcają do zakupu 3D.

Dlatego uważam że w tej chwili mając w ręku Avatara jesteś w stanie sprawdzić szybko w dużym sklepie RTV jaki telewizor będzie najlepszy dla Ciebie.Może VT20 nie będzie dla Ciebie dobrym wyborem,może okaże się ze obraz z HX800 będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie jak w temacie :-)

Zastanawiam się głównie nad Sony KDL-46HX800 lub Panasonic TX-P46VT20. Maksymalna cena ok. 7500 zł (z jedną parą okularów). Przekątna jaka mnie interesuje to minimum 46 cali, może być więcej :P

z góry dzięki za wszelkie porady

Pozdrawiam

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na jakości wyświetlania materiału 3D, to VT20 będzie lepszy i to sporo.

A tak przy okazji, w dziale ogłoszeniowym jest ogłoszenie na sprzedaż takiego TV w 50 calach i chyba w dość dobrej cenie. Aż dziwne że nikt się jeszcze nie zainteresował.

I żeby była jasność, to nie moje ogłoszenie i nie mam w tym żadnego biznesu. Tylko zastanawia mnie tak znikomy odzew :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR 3D - Czy jesr dodawany do tv panasa ?

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/Blu-ray/Przegl%C4%85d/Avatar+na+Blu-ray+w+3D+w+Twoim+domu%21/6575746/index.html#anker_6575768

W linku nie ma mowy o tv.

"Promocją objęte są odtwarzacze Blu Ray 3D

•DMP-BDT300EG,

•DMP-BDT100EG

oraz zestawy kina domowego 3D

•SC-BTT755EGK,

•SC-BTT350EGK.""

Czy wyłącznośc tylko do 31 stycznia 2011 ?

Jak zdobyć ten BD ?

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na jakości wyświetlania materiału 3D, to VT20 będzie lepszy i to sporo.

A tak przy okazji, w dziale ogłoszeniowym jest ogłoszenie na sprzedaż takiego TV w 50 calach i chyba w dość dobrej cenie. Aż dziwne że nikt się jeszcze nie zainteresował.

I żeby była jasność, to nie moje ogłoszenie i nie mam w tym żadnego biznesu. Tylko zastanawia mnie tak znikomy odzew :).

Bo kolega który sprzedaje chce za niego tylko 300 zł taniej niż nówka ze sklepu internetowego,a jednak "używka to używka".

Cena Czyni Cuda - wtedy klient się znajdzie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR 3D - Czy jesr dodawany do tv panasa ?

Jak zdobyć ten BD ?

Dodawany jest tylko do Blu-Ray 3D --DMP-BDT100 oraz DMP-BDT300 oraz kin domowych 3D --- SC-BTT755 oraz SC-BTT350.

Ewentualnie sprzedawane są na Allegro wyciągnięte z tych zestawów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega który sprzedaje chce za niego tylko 300 zł taniej niż nówka ze sklepu internetowego,a jednak "używka to używka".

Cena Czyni Cuda - wtedy klient się znajdzie !!!!

Z czystej ciekawości, w którym sklepie internetowym są TX-P50VT20 po 5800zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, w którym sklepie internetowym są TX-P50VT20 po 5800zł?

No to widzę że cena spadła,Mnie podano cenę 6100 -a więc 300 zł taniej od pierwszej ceny w Ceneo.

Dlatego mówiłem że CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba że tak. Nie śledziłem zmian ceny w ogłoszeniu, zobaczyłem je przypadkiem przed chwilą i była i jest cena 5500zł. Dlatego się trochę zdziwiłem. Ale dość o tym. Nie ma co robić komuś reklamy :). Każdy swój rozum ma i sobie tam kalkuluje po swojemu. W każdym razie, jeszcze miesiąc temu, taka cena byłaby nie do pomyślenia.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba że tak. Nie śledziłem zmian ceny w ogłoszeniu, zobaczyłem je przypadkiem przed chwilą i była i jest cena 5500zł. Dlatego się trochę zdziwiłem. Ale dość o tym. Nie ma co robić komuś reklamy :). Każdy swój rozum ma i sobie tam kalkuluje po swojemu.

Dokładnie tak,ale cena staje się coraz bardziej atrakcyjna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...