Skocz do zawartości
Weks

PlayStation 3 - jaki telewizor zakupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić jakiś telewizor żeby ps3 ładnie wyświetlał gierki np god of war3 czy uncharted 2 teraz jak gram na monitorku pod zlaczem scarth(czy jakos tak) + chinche to widać fest kwadraty :/ a tak chyba nie powinno być :P? najlepiej pod zlacze hdmi, do max 1000zl a wymaiary 57cm wysokosc 75cm szerokosc 30cm glebokosc

jaki telewizorek polecici poniewaz ja to jestem ziielony (totalnie) i nie mam pojecia co wybrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musi byc tv, w sumie to moze byc do 1500zl na allegro jakies samsungi i inne sa, zle te bajerki :P?

przeciez w te wymairy tez za duzo cali nie wejdzie, nie potrzbuje jakiegos wielkiego tv.

Edytowane przez Weks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekątna Ci wychodzi z tych danych - 37 cali.

Także TV 37" a nawet bardziej 32" z uwagi na cenę.

Nie jestem przekonany że znajdziesz w swoich widełkach coś z czego będziesz zadowolony w PS3, czyli w grach, gdzie ważne jest małe opóźnienie sygnału.

Wg mnie w grę wchodzą 2 TV:

SONY 32ex500 lub SAMSUNG 32c650.

Tańszych TV bym na Twoim miejscu nie brał bo później będziesz żałować.

Edytowane przez moonfall84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sony nawet mi sie abrdzo spodobala, ale, ale ;/ wymairy nie wchodza razem z obudowa szerokosc 80cm a mi wchodzi 75 z groszami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie policzyłem Twoją wnękę jako sam ekran a jeszcze dochodzi ramka...

Nie dasz rady 5cm wygospodarować ?

Jeśli nie to wg mnie jak masz brać TV poniżej 32 cali (bo się nie zmieści) to chyba lepiej w monitor z tunerem TV zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba bede musial sobie go gdzies na sciane powiesic :) da sie w ogole ?

a i jeszcze czy jak podepne plejke poprzez kabel hdmi (dostalem orginalny od ps3 przy zakupie za free od mediamarktu chyba 3m) do obecnego monitora samsung sncmaster 941mw poprzez przejsciowke hdmi->dvi (ktora dopiero kupie) to lepszy bedzie obraz niz obecnie poprzez scart ? i jak wtedy ustawic w plejce ustawienia (bo widze ze w opisie uzywasz plejki do BR)to pewnie sie orientujesz

bo na tv dopiero za 2 mieszki zarobie a 2 miechy kwadratow to troszku meczarnia. czuje sie jak na nesie bym ciupal a tak chyba nie powinno byc ;/

Edytowane przez Weks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba bede musial sobie go gdzies na sciane powiesic :) da sie w ogole ?

Tak, ale uchwyt osobno musisz kupić.

a i jeszcze czy jak podepne plejke poprzez kabel hdmi (dostalem orginalny od ps3 przy zakupie za free od mediamarktu chyba 3m) do obecnego monitora samsung sncmaster 941mw poprzez przejsciowke hdmi->dvi (ktora dopiero kupie) to lepszy bedzie obraz niz obecnie poprzez scart ? i jak wtedy ustawic w plejce ustawienia (bo widze ze w opisie uzywasz plejki do BR)to pewnie sie orientujesz.

Pewnie że będzie lepiej :) O kwadratach zapomnisz.

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...