Skocz do zawartości
Irek39

Arcsoft TMT 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja świetnego odtwarzacza na PC jest dostępna.

Trial jest w pełni funkcjonalny , łącznie z obsługą dźwięku HD.Jeśli ktoś ma wersję 3 to uaktualnienie kosztuje 50 dolarów.

Dodano bardzo oczekiwaną przeze mnie funkcję - możliwość podnoszenia lub opuszczania napisów na filmach Blu-Ray.Kto ma projektor ten wie jak bardzo jest to potrzebne.Funkcjonalnie podobny do trójki z tym , że zmieniono integrację z Windows MC7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać kilka usprawnień w stosunku do trójki, bitstream mi działa od ręki a w poprzedniej wersji nie obyło się bez łaty audio fix 2. Napisy można przesuwać ale nie widzę opcji ich powiększania a opcja zmiany ich stylu jest wyszarzona,czy w ogóle działa w jakimś przypadku ? Nadal odtwarza płyty z katalogu, HD DVD też, choć nie czyta moich kiedyś z trudem tworzonych napisów do nich. Skoro i tak program łamie zalecenia BDA to mógłby umożliwiać także wczytywanie napisów srt do BD, niby można wczytać goły plik m2ts z srt ale w takim przypadku podobnie jak PowerDVD nie przeczyta wszystkich tracków a szczególnie audio z bitstreamem. Fajnie że sobie częściowo radzi z mkv tyle że z braku właściwego splittera nie umozliwia zmiany tracku audio ani napisów. Wiem rozmarzyłem się i marudzę, TMT pozostaje nadal najlepszym programem do odtwarzania BD/HD, ale do czasu, nadal czekam na SlyPlayer. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Jest jeszcze jedna miła funkcjonalność. TMT5 jak macie goły .m2ts, to sam dokłada Rozdziały proporcjonalnie do filmu.

Fajne, bo to była przewaga BDMV i ISO nad trzymaniem samych .m2ts. Jakby .m2ts miały bitstream HD, to ja nie widzę już żadnego sensu trzymania BDMV, a jedynie gołe .m2ts :) Bez sensu, że nie ma wsparcia dla .m2ts z bitstreamowaniem audio HD zarówno w TMT3, TMT5 jak i PowerDVD10. Porażka, jak dla mnie jest taka forma nie do zaakceptowania.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...