Skocz do zawartości
upandup

Filmy z Iplex w Panosonicach

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie fajna rzecz , przy tej ilości proponowanych filmów powinno coś znaleźć się dla siebie.

Pozostaje jeszcze prędkość złącza i niezatykanie się serwera .Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba potencjalni użytkownicy nie mają co narzekać, bo to jakby nie patrzeć dodatkowy "fiuczer", którego wcześniej nie brali pod uwagę, a który otrzymują policzmy... za kolejne 0zł :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba potencjalni użytkownicy nie mają co narzekać, bo to jakby nie patrzeć dodatkowy "fiuczer", którego wcześniej nie brali pod uwagę, a który otrzymują policzmy... za kolejne 0zł :).

no i ruszył już od dziś iplex.pl w panasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, IPLEX działa, filmów sporo, choć mniej niż w wersji via PC. Pozdrawiam!

a zauważył ktoś może coś w HD tam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze niektóre filmy na iplex.pl mają inny obrazek czyli okładke filmu a inny jest opis i inny tytuł niż na okładce czyli wystepującym zdieciu/czy u was tak samo wystepuje w/w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwisy niestety nie sa dostepne za granica.

myslicie ze jest mozliwosc "oszukania" ipli np serwerem proxy albo czyms podobnym ?

Edytowane przez stalkee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze niektóre filmy na iplex.pl mają inny obrazek czyli okładke filmu a inny jest opis i inny tytuł niż na okładce czyli wystepującym zdieciu/czy u was tak samo wystepuje w/w błąd

Faktycznie na początku było sporo błędów, ale widzę że stopniowo je poprawiają. Ja oglądam IPLEX na GT20 i jestem z tej usługi zadowolony. Czasami tylko się wiesza, ale to już bardziej kwestia łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - jakie zalecaja minimalne przesyly zeby to w miare chodzilo i nie rwalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie /cos cieniutko z tym iplexem czy dorzucili wiecej bo ja od dluższego czasu jak dodali kabarety bajki itp/czyli około miesiąca nie widzę nic nowego żeby dodali.czy u was to samo/bo może potrzebny jest software w tv nowsze.bo ostatnio jak rozmawiałem z panasonic polska to mówili ze co tydzień w soboty bedą dochodziły znaczne ilości pozycji i oczywiscie wyszukiwarka ze do konca lutego bedzie tyle ile jest na stronie internetowej.a widzę ze od dłuższego czasu lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - od jakiegos juz czasu wciaz to samo u mnie - zadnych nowych filmow

a juz rozbraja mnie kategroia "najwyzej oceniane" w ktorej czolowka to wszystkie czesci Gangu Olsena ;)

Troche lipa z ta ipla - moze to zalezy od aktualizacji FW

Tak przy okazji ktora wersje FW macie w swoich tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich.

Zainteresował mnie problem związany z aktualizacją SW w modelu TX-P42V10E. Jest tak jak pisaliście. Przez długi czas nie mogłem zaktualizować posiadanej wersji SW 2.012 do wyższej np. do 2.013. Próbowałem to wielokrotnie, ale bez powodzenia. Postanowiłem poszukać jeszcze raz wpisując wyższe numery SW np. 2.014 itd. Zgadnijcie, co znalazłem... Mam teraz wersję 2.016 . Tak, to nie błąd! Mam teraz wersję 2.016. Co prawda jeszcze nie zauważyłem zmian w porównaniu do posiadanej wcześniej wersji 2.012, ale jest i działa. Nowa wersja SW 2.016 została opublikowana w październiku ubiegłego roku wraz z SW do innych modeli Panasonic'ów (nie tylko plazmowych) na czeskiej stronie skylink. Niestety z powodów regulaminowych (liczba postów mniejsza niz 5), nie mogę dołączać linków do tego postu

Jest jednak na to sposób. Sprawdźcie sami.

Na czeskiej stronie internetowej 'skylink' trzeba wejść w zakładkę 'Novinky', a następnie wybrać na dole zakładkę '16-20' i na niej wpis z datą 14.10.2010 'TV Panasonic - update software'.

Przyznam się, że sam nie wierzyłem i trochę z duszą na ramieniu zaeksperymentowałem i zainstalowałem na swoim telewizorze nowy SW. Teraz po aktualizacji wyświetla się:

"Bieżąca wersja oprogramowania 2.016

Nowe oprogramowanie 2.011

Bieżąca wersja oprogramowania jest aktualna.

Najnowsza wersja software jest już zainstalowana!"

Jeżeli ktoś również odważy się zainstalować nowy SW, to proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami.skopiowalem z innego forum u mnie ja mam wersje 2.013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za info.

A czy ktos kto ma model TX-P42VT20 - moglby podac jaka wersje softu ma u siebie (u mnie jest 2.601-10300) - i zadnych nowych od 2 miesiecy

nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie mówili o 4 Mb/s, ja mam 2 Mb/s i czasami zrywa.

Ja mam DSLa 2000/512 oraz przycięte pasmo na routerze dla pojedynczego hosta do 1600. Przetestowana na razie tylko IPLA - nic nie zrywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zeby pojawila sie wersja z Vieraconnect! czemu nie uaktualnia wersji - HW zapewne spokojnie wsparlby nowsze funkcje

mam teraz nowe BR Panaska i oni maja tam soft na wersji Linux-a, ktory odtwarza niektore filmiki w MKV, ktorych telewizor nie odtwarza (ale bywa i odwrotnie!)

zeby powstalo na urzadzenia Panaska takie forum jak xda-develpers! a moze ktos cos slyszal/widzial takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam problem z platformą iplex.pl , to już chyba 5 dzień jak oglądam komunikat informujący mnie o aktualizacji serwisu. Serwis w wersji www działa bez problemu. Szukałem na forum odpowiedzi ale nic nie ma na ten temat. Wie ktoś coś na temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...