Skocz do zawartości
coyote333

The Big 4: Live From Sonisphere

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno płyty już są do nabycia w Empiku. Zaniepokoiła mnie recenzja na jednym z formów. Ktoś pisze że dźwięk jest beznadziejny, co najgorsze przy koncercie zespołu Metallica. Zamówienie na ten zestaw złożyłem bardzo długo przed ukazaniem. Mam możliwość rezygnacji i nie wiem czy tak nie zrobię. Bardzo proszę o jakieś recenzje tego Bluray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mojego posta czytales.. Taka prawda dzwiek jest fatalny. Graja same przody i centrum ,glosniki tylne ledwo mrucza.. Jest tak na kazdym koncercie. Na metallice jest najgorzej z tego wzgledu ze brzmienie samej kapeli jest nie do przyjecia... Dla mnie ten DTS MA jest zrobiony ze stereo.. albo ktos tak spierdzielil mastering.. Zaczyna sie koncert a publicznosc krzyczy z przodu zamiast z tylu...

Edytowane przez Whiplash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dźwięk na Metallice najgorszy a i obraz tez do końca nie jest perfekt

PQ - 8/10

AQ - 8/10 Metallica 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek na metallice wydaje sie gorszy dlatego ze kapela brzmi fatalnie. Posluchaj np. Megadeth jak ladnie brzmia. Slychac bass ,stope gitary nie charszcza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając w/w wypowiedzi jestem zdumiony, mam ten sam koncert amplituner ma dekoder dts-hd i jak czytam że, koncert Metallici się zaczyna i ktoś pisze że publiczność słychać z przodu to nie wiem o co chodzi.U mnie słychać z tyłu i kolumienki tylne bardzo dobrze słychać na wszystkich koncertach.Warto dodać że Metallica na koncercie z Nimes i Meksyku jest podobnie nagłośniona i też dzwięk dts-hd.Ja osobiście nie narzekam dla mnie ten blu-ray ma także wymiar sentymentalny bo byłem na Bemowie i każdy kto był powinien mieć tą płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten koncert i uważam że dźwięk na Metallice jest gorszy w porównaniu z pozostałymi zespołami. blu-ray z Meksyku ma podobne parametry, a dźwięk jest dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego u mnie wokal z centralnego głośnika słychać dopiero gdy podkręcę go na maksa? Przy normalnych ustawieniach wokalu z centrali prawie że nie słychać, słychać go z frontów... Ogólnie porównująć dźwięk np. z koncertem U2 360, to The Big 4 strasznie słabo wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego u mnie wokal z centralnego głośnika słychać dopiero gdy podkręcę go na maksa?

Wydaje mi się,że w sytuacji,gdy możemy jeszcze skorygować dźwięk tak,aby nam pasowało,to nie ma jeszcze biedy:-) Ja też w wielu przypadkach muszę przestawiać wartości w centralnym,bywa,że suba i efektowe też. A,przyczyna tego,jak zapewne doskonale wiesz,leży po stronie człowieka,ktoś źle ustawił mikrofon,ktoś inny nie tak zmiksował itp. Dlatego też,jak pisze kolega "petrusx",dobrym rozwiązaniem jest wersja stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...