Skocz do zawartości
samir

WD TV Live Hub 1TB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

wdfWDTV_LiveHub.jpgwdfWDTV_LiveHub.jpg

wdfWDTV_LiveHub.jpg

File Formats Supported

Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9

Photo - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

Audio - MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS

Playlist - PLS, M3U, WPL

Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

Note:

- MPEG2 MP@HL up to 1920x1080p24, 1920x1080i30 or 1280x720p60 resolution.

- MPEG4.2 ASP@L5 up to 1280x720p30 resolution and no support for global motion compensation.

- WMV9/VC-1 MP@HL up to 1280x720p60 or 1920x1080p24 resolution. VC-1 AP@L3 up to 1920x1080i30, 1920x1080p24 or 1280x720p60 resolution.

- H.264 BP@L3 up to 720x480p30 or 720x576p25 resolution.

- H.264 MP@L4.1 and HP@4.1 up to 1920x1080p24, 1920x1080i30, or 1280x720p60 resolution.

- An audio receiver is required for multi-channel surround sound digital output.

- Compressed RGB JPEG formats only and progressive JPEG up to 2048x2048.

- Single layer TIFF files only.

- Uncompressed BMP only.

For details, please refer to the user manual.

File Formats Not Supported

Does not support protected premium content such as movies or music from the iTunes Store, Cinema Now, Movielink, Amazon Unbox™, and Vongo

Physical Specifications

Interface Gigabit Ethernet, USB 2.0, HDMI, Composite A/V, Component video, Optical audio

Physical Dimensions

English

Height 1.25 Inches

Depth 7.80 Inches

Metric

Height 31.75 mm

Depth 198 mm

Electrical Specifications

Current Requirements

Power Dissipation

AC Input Voltage 100-240 VAC

AC Input Frequency 50-60 Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dobry test.

Wiadomo kiedy i za ile w Polsce?

Póki co nic nie ma wspomnianego na temat DTS HD oraz Dolby True HD. Czekam na więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zastanawiam czy obsługuje dźwięk 7.1 DTS-HD MA oraz Dolby True HD - oczywiście 1080p24 też

Edit:

1. Many bugs existing in previous generation products still left unfixed

2. GbE port seems more like a marketing gimmick, rather than actually adding to the performance

3. Content can be transferred to the internal hard disk from a computer using the network only

4. Can't stream multiple HD streams from the Live Hub, though the specifications seem to indicate that it is possible

5. For a flagship product, WD should have tried to provide full HD audio bitstreaming / Blu-Ray ISO support / advanced media streamer features

Czyli dużo błędów z WD TV Live nadal występuje w wersji HUB, 1.000 mbit ethernet - tylko na papierku (prędkość ledwo ponad 100 mbit), wgrać do urządzenia pliki można tylko przez sieć co dla mnie jest porażką (powinna być funkcja że przez USB podłączamy do kompa i wykrywa jako dysk tak jak w popcornie A-200), brak obsługi DTS-HD MA, Blu-Ray ISO. Jak za sprzęt za 200$ to dość poważne niedoróbki...

Mam nadzieję, że w przyszłych wersjach firmware będzie wgrywanie plików przez USB oraz obsługa DTS-HD Ma - tego mi w sumie tylko brakuje.

Edytowane przez radoskur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie trochę temat.

Powoli zaczyna się urządzonko pojawiać oficjalnie w sprzedaży (wyszukiwarki pokazują już przynajmniej 5 sklepy mających go w ofercie)

Korzystając z wczorajszego dnia darmowej dostawy, złożyłem zamówienie - mam nadzieję, że dotrze przed weekendem (o ile kurier nie utknie gdzieś w zaspie)

Zakup wyszedł mnie dokładnie 758,99 zł.

Postaram się naskrobać parę słów z wrażeń użytkowych, zwłaszcza w kontekście porównania z posiadanym WD Live'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, zwłaszcza, że może na święta wymienię mojego WD 2 gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się naskrobać parę słów z wrażeń użytkowych, zwłaszcza w kontekście porównania z posiadanym WD Live'em.

I jak?

Mnie ciekawi w tym sprzecie opcja odtwarzania 3D.

Zastanawiam sie, bo skoro nie odwarza BD ISO, to w jaki sposob?

Czy jest w stanie laczyc 2 filmy "left" i "right" w locie i odtwarzac w 3D?

Albo czy odtworzy film side by side szerszy niz 1920, wypuszczajac juz na HDMI obraz 1920x1080 3D?

Jezeli powstanie sprzet, spelniajacy powyzsze, kupie go, nawet gdyby mial kosztowac wiecej jak 1k pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dlaczego tak mało jest o tym odtwarzaczu? Jestem nim zainteresowany, 1TB na pokładzie i za jakiś czas możliwość odpalenia XBMC..byłoby super, ale zastanawiam dlaczego wątek ma zaledwie jedną stronę? Playerek jest taki słaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dlaczego tak mało jest o tym odtwarzaczu? Jestem nim zainteresowany, 1TB na pokładzie i za jakiś czas możliwość odpalenia XBMC..byłoby super, ale zastanawiam dlaczego wątek ma zaledwie jedną stronę? Playerek jest taki słaby?

mam od tygodnia.wiele playerow przewinelo sie przez moj pokoj,mniej lub bardziej znane ale ten przebija wszystkie ktore do tej pory mialem.wszystko jest tak jak powinno.szybkie i ladne menu,zadnych problemow z zasobami sieciowymi(imac,time capsula).swietny pilot.cale menu ladnie i logicznie zaprojektowane.dawno zadne urzadzenie nie wywarlo tak pozytywnego wrazenia.ps.wspomne cos na temat testu tegoz urzadzenia na stronie pclab.pl.panowie testerzy chyba nie mieli bladego pojecia jak to urzadzenie wylaczyc skoro stwierdzili ze po wylaczeniu dalej halasuje wentylator( ktorego notabene i tak ciezko uslyszec).przytrzymanie wylacznika przez 3s dopiero wylaczy urzadzenie.w poprzednim stanie w dalszym ciagu jest dostepne w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 5dni ten player. Wymontowałem wentylator. Nic się nie wiesza, Menu czytelne. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jak to jest z napisami w mkv?? Gdzieś czytałem, że jeśli nie są wklejone w plik .mkv to nie do się ich odtworzyć?? Ile w tym prawdy??

Z góry dzięki za info ..

pozdrawiam / paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisy mogą być w MKV lub osobnym pliku. Ale plik musi być w formacie STR i mieć taką samą nazwę jak film.

np. Test.mkv Test.srt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w tym playerze, żeby wyświetlanie interfejsu treści video (zawartość dysku) było z okładką filmu i informacjami na jego temat - automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w tym playerze, żeby wyświetlanie interfejsu treści video (zawartość dysku) było z okładką filmu i informacjami na jego temat - automatycznie?

Czy można tym sprzęcikiem nagrywać programy z np. tunera sat Ariva 200???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z polskimi znakami, wyświetlane są z błędami. Napisy są w formacie srt, niektóre ściągnięte już jako srt inne przerabiane z txt.

Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną złego wyświetlania napisów ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawieniach WD kodowanie znaków na Europa środkowa 1250 i powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa :) Dziękuję za szybką odpowiedz. Już myślałem że z tym odwarzaczem jest coś nie tak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znowu mam problem z napisami. Mam film Ip Man 2 w mkv, napisy w txt i srt, i w jakiś magiczny sposób odtwarzane są po angielsku. Jak odpalam film na komputerze jes ok, napisy są po polsku. Czy ktoś wie co to za cuda się dzieją ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie ten player jako podpięty do projektora 3D. Jak dotąd nie znalazłem informacji, czy radzi on sobie z materiałem 3D ? Dodatkowo nie wiem czy aby zrzucić materiał (np. filmy) na twardy dysk playera to wystarcz się podpiąć nim do kompa ? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...