Skocz do zawartości
Robert Dy

Con Air i Pearl Harbor, wydanie PL – problem z odtworzeniem filmu

Rekomendowane odpowiedzi

Po załadowaniu płyty następuje:

- menu wyboru języka – ok.,

- zwiastuny – ok.,

- następnie przy wczytywaniu filmu odtwarzacz zawiesza się.

Odtwarzacz Pioneer BDP-LX71, firmware 1.65

Wydawca: CDPROJEKT

Wszystkie inne filmy, w tym wydania CDPROJEKT (Armageddon, Piraci z Karaibów) na BDP-LX71 odtwarzane są poprawnie.

Ma ktoś podobny problem?

Edytowane przez Robert Dy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok na tych filmach co wymieniłeś. Coś z odtwarzaczem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz w komputerze poradził sobie z tymi filmami.

Pytanie do innych użytkowników BDP-LX71 czy też tak macie?

Edytowane przez Robert Dy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz w komputerze poradził sobie z tymi filmami.

Pytanie do innych użytkowników BDP-LX71 czy też tak macie?

witam

miałem ten sam problem z płytą Miasteczko Halloween ( CDproject) na PS3 poszła a na pionku LX71 lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na BDP LX71 dzieje się to samo.Do tej pory wszystkie inne płyty odtwarzane są bez zarzutu i bardzo efektownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer BDP-LX71 otrzymał nowy nieoficjalny soft 1.68A. Sprawdziłem dwa inne egzemplarze nośników. Niestety nic nie pomogło. Inny film z tego samego źródła: TWIERDZA, i wszystkie inne tytułu które miałem odtwarzane są poprawnie na BDP-LX71. Napisałem maila do polskiego dystrybutora Pioneer. Nie mieli na razie innych zgłoszeń. Twierdzą że konieczne byłoby wysłanie płyty do działu technicznego Pioneer w Europie i przeprowadzenie odpowiednich testów i badań. Dystrybutor filmów nie odpowiedział na maila. Dodam jeszcze że oba tytułu odtwarzane są bez problemów przez Pioneer BDC-S02BK + Power DVD.

Edytowane przez Robert Dy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy o których piszecie u mnie idą bez problemu zarówno na odtwarzaczu stacjonarnym (SONY BDP-S370) jak i z komputera (Arcsoft TMT3 / LG GGC H20L).Teraz trochę offtop.

Mam trylogię SPIDERMAN zakupioną na DVD.CO.UK jakiś czas temu.Pamiętam , że wszystkie płyty działały a teraz odtwarza się tylko część 2.Sony wczytuje płyty do menu i komunikuje , że nie może odtworzyć płyty.Komputer nie widzi zawartości a POPCORN C200 zawiesza się w trakcie ładowania zawartości tak ,że trzeba wyciągnąć wtyczkę z prądu.

Czyżby płyty BD rzeczywiście miały tak niską trwałość jak pisano w czasie wojny formatów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do LX71 uważam ,mimo problemu z Con AIR ,że jest to znakomity odtwarzacz a do KURO2 50cali pasuje jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu Filmów , które nie działają na LX-71 należy dodać tytuł FACE/OFF "Bez Twarzy"..................

Zauważyłem,że nie działają tylko te filmy które na ekranie wstępnym wyboru języka nie posiadają monitu OTHER LANGUAFE OPTIONS AVAILABLE FROM THE SET-UP MENU........monit ten znajduje się pod językami .........No cóż czy CDPROJEKT o czymś zapomniał....

Napiszę do PIONERRA i jak trzeba będzie wyślę filmy o których mowa do testów i zobaczymy gzie jest problem nawet jak przepadną to i tak z nich nie ma pożytku dla użytkowników LX-71........Coś trzeba z tym zrobić bo będą wydawane płyty z kolejnymi filmami , a znając zaiteresowanie dystrybutorów taka sytuacja napewno będzie się powtarzała.Serdecznie pozdrawiam Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym pojawiło się najnowsze oprogramowanie 1.70.....Niestety także nie może sobie poradzić z w/w filmami temat ten sam blokuje funkcje otwarzacza..... dzwoniłem do PIONEERA i twierdzą , że następne powinno usunąć ten problem......Ciekawy Jestem dlaczego w LX-91 nawet na starym oprogramowaniu idą wszystkie filmy , a na LX-71 jest problem....... Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy (mam nadzieję że nie za długo), ważne że znają problem i szukają rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałem serdecznie powitać Wszystkich użytkowników. :)

Do rzeczy:

Też mam problem z odtwarzaniem filmów CON AIR i PEARL HARBOR firmy CD PROJEKT. Reklamy, zwiastuny, menu na płytach działają, a próba przejścia do głównego filmu powoduje zawieszanie odtwarzacza PIONEER BDP-320. Sprawdzane na oprogramowaniu 3.65, 3.69a, 3.70. Producent płyt jest na tyle niegrzeczny, że nie odpowiada na listy (w końcu już sprzedał płyty, to ma klienta gdzieś), a w firmie PIONEER mówią o przesłaniu płyt, na co jakoś nie mam ochoty. Wszystkie inne płyty BD i DVD działają bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Pioneer BDP-320 również "Pearl Harbor" nie działa. Na Samsungach i Sony działa bez problemów. Jest to chyba jednak wina oprogramowania odtwarzacza. Widać nie tylko mojego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem z Pearl Harbor na Pioneer BDP-320 i FW 3.70. Problem identyczny jak powyżej. Ewidentnie błąd FW odtwarzacza BD.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 51/71 i itd. jest tez uaktualnienie wiec może te filmy pójdą w końcu i na tych odtwarzaczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie też po aktualizacji do FW 3.71 poprawnie na BDP-320 zaczął działać BD z Pearl Harbor. Super.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...