Skocz do zawartości
hopsia

Kanały filmowe na n

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tu poruszyć temat oferty kanałów filmowych n-ki, ponieważ jest tak uboga że szkoda gadać.Pzeczytałem że CP wykupiło na wyłączność Zone Europa nie wiem na jakich zasadach jest ALE KINO w C+ ale dlaczego n-ka nie wprowadziła FILMBOXU lub NONSTOP KINO które to chciały wejść na nasz rynek ale żadna platforma ich nie chciała bo byłyby konkurencją dla wyżej wymienionych kanałów.A co do kanału WOJNA I POKóJ to już tyle naoglądałem się radzieckiej produkcji że mam dość, to już bym wolał jakieś koreańskie kino chociaż to też badziew.Zapraszam do dyskusji w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... Mnie "wojna i pokój" śmierdzi komunizmem z daleka... :) Tak wyszło że moi rodzice pacowali kiedys w kinie, ojciec był kinooperatorem. Obowiązywał w ciągu roku "miesiąc filmu radzieckiego..." hahaha. Nie dość że nikt na to nie przychodził a jak przychodził to na filmy które cichaczem puszczał - amerykańskie... :) wiec ja "wojne..." sobie odpuszcze. Stawiałem że choć jeden... kanał będzie atrakcyjny. No przepraszam Discovery HD to może być coś, ale reszta? Tak sie zastanawiałem. ITI mają głowy na karku i nie dadzą sie wysiudać a tu czytam że Disney "N" olał... heheheh. Liczyłem na ten kanał. i co du*a. A co najgorsze... MPEG-4... h264... jakość... 10x lepsza jak MPEG-2... chodzi o objetość. I co jak mozna tak to spieprzyć... Kto tam robi... Chyba sama rodzina prezesów a nie wykształcona kadra techników i informatyków... :) VOD... to mnie ciekawi... zawartość i cena. Czytam że VOD dla TP robi ITI (chodzi o repertuar) dośc ciekawy ale jak widze 6 zł za film nowy to ile ma kosztować abonament na cały miesiąć na "N" z takimi nowościami (gdzie film 6 zł [jeden dziennie] x 30 dni w miesiącu daje nam 180 zł)... Czekam... Co bedzie dalej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...