Skocz do zawartości
vioslo

Samung UE40C6500

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników tego modelu tez macie kiepski obraz, brak ostrości rozmazane twarze ,brak głębi ,smużenie ,w sklepie wszystko pięknie wyglądało a tu lipa ,brak ostrości, podczasz oglądania meczy rozmazana trawa ,clouding w rogach ? Telewizor podłączony najpierw przez RBG teraz HDMI sygnał cyfrowa Vectra .Telewizor oglądany w RTV a później brany przez internet .Moj model tak ma czy wy tez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze trafiles na model ze słabą matrycą, a nie Samsunga.

Niestety, ale w tanszych Samsungach to ruletka.

UE40C6*** - BN07-00852A,AUO,T400FBE2-DB,CLL6CC1,10bits,40,

UE40C6*** - BN07-00859A,SAMSUNG,LTF400HJ03,SSDZJT,8bit,40,1.07B,16:9,0.46125(H)*0 .15375(w,0 to +50,12V,SPVA 82%,LED,120Hz,SC

UE40C6*** - BN07-00913A,SAMSUNG,LTF400HJ05,SSDZJU,8bit,40inch,

Edytowane przez Adam Kwidzyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić jaka ma matryce ?

tzn nie jest tak cały czas ale zdążają się czasami 'lagi" :P

a z ostrością /głębia to zależy od kanału w HD jest żyleta ale takie TVP info wygląda tak sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na naklejce po prawej stronie telewizora powinny być tam jakies oznaczenia. Wklej je tutaj zobaczymy co za matryca tam siedzi u Ciebie.

I to Twój pierwszy LCD ?

Na kanałach SD to normalka, że jest nędza.

Edytowane przez Adam Kwidzyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka made in slovakia ( Słowacja ) ? gdzie ma samsung fabryki? słowackie gorsze jakościowo?

http://img259.imageshack.us/img259/417/dsc01417l.jpg

parę fotek niestety slaby aparat

http://img508.imageshack.us/img508/2812/dsc01420.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/1474/dsc01421yy.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/5223/dsc01422p.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/5839/dsc01423k.jpg

Tak to mój pierwszy lcd

Edytowane przez vioslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS03 to matryca Samsunga

SS01 /02,03,04/ or SQ01 (02,03,04) S-PVA from Samsung

czyli powinno być ok.

Powiedz mi czy w dekoderze Vectra masz mozliowsc zmiany rozdzielczosci 576, 720, 1080 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

ustawione na 1080i kabel hdmi

zdjęcia były robione przy połączeniu przez euro

ta Słowacja mnie wkurwia - na rynek polski telewizory skąd są (Państwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowacja tam jest fabryka Sony.

Ja mam Sharp'a z Polski :rolleyes:

Raczej wszystko jest ok, musisz sie przyzwyczaić.

Na HD jak pisałeś jest ok, więc pozostaje nam czekać na coraz więcej kanałów HD.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung ma jakieś fabryki telewizorów tu w Polsce (((dlatego mnie wkurwia ta Słowacja bo mam wieże sony made in hungary i praktycznie cala się posypała tzn zimne luty wcisnę 1 funkcje włączy się inna albo całkowicie wyłącza praktycznie nic nie można zrobić )

2 pytanie przy połączeniu przez HDMI i ustawieniu dźwięku na ac3 można usłyszeć takie delikatnie pyknięcia / przez rbg ich nie ma tak samo po ustawieniu dźwięku na pcm przez hdmi? wina nadawcy ? przyznam ze to trochę wkurwiające :)

Edytowane przez vioslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS03 to matryca Samsunga

SS01 /02,03,04/ or SQ01 (02,03,04) S-PVA from Samsung

czyli powinno być ok.

Powiedz mi czy w dekoderze Vectra masz mozliowsc zmiany rozdzielczosci 576, 720, 1080 ?

Jezeli mam Version No: SS07 na telewizorku UE40C6500, czy to oznacza , ze matryca nie jest matryca oryginalna Samsunga?

Edytowane przez levy777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mam Version No: SS07 na telewizorku UE40C6500, czy to oznacza , ze matryca nie jest matryca oryginalna Samsunga?

Sorki, wkleilo sie po raz drugi i nie wiem jak usunac

Witam powiedzcie cos o tej wersji SS07 czy to jest oryginał czy tez jakiś badziew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prosbe do uzytkownikow UE40C6500. W przyszlym tygodniu bede kupowal ten model ale przed zakupem mam mozliwosc sprawdzenia naklejki z rodzajem matrycy. Na zewnatrz obudowy jest nalepka na ktorej napisane jest VERSION: BN07. Wyczytalem ze najlepiej jak sprawdze przez kratke wentylacyjna w obudowie naklejke na matrycy. Nie mam pojecia gdzie jej szukac i czy wogle w tych modelach jest ona widoczna przez ta kratke. Bylbym bardzo wdzieczny jak by ktos mi to w obrazowy sposob wytlumaczyl albo najlepiej pokazal na zdjeciu :)

I jeszcze jedno. Dlaczego u niektorych na naklejce zewnetrznej jest VERSION SQ## a wewnetrznej BN## a u innych na obu jest BN##?

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...