Skocz do zawartości
neg

Cena Instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tej promocji z telewizorem sony koniecznie antene musi ci instalator montować?? Bo mnie to nie urządza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanko. Skonczyl mi sie abon Polsatu którego odnawial nie bede. Zamiat tego kupuje N box PVR. Jezeli antene juz mam ustawiona na kanaly Polsatu (nie mam pojecia jaka to satelita) to czy wystarczy ze wymienie konwerter na twin, czy tez dodatkowo bede musial jakos inaczej ustawiac antene? Sam konwerter wymienie ale jak by trzeba bylo antena krecic to bede mial problem bo laikiem w tym temacie jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu głównego... zapłaciłem dzisiaj 135 zeta za instalacje w tym: 18 m kabla, uchwyt do anteny i montaż... na razie trwa aktywacja. Wrażeniami się podzielę wieczorem we własciwym wątku.
Miejscowość - Myślenice/Małopolska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem ostatnio do instalatora aby dowiedziec sie co i jak z ta N-ka i powiem szczerze, ze mile mnie zaskoczyl. Instalacja 99 zeta, w zaleznosci od stopnia skomplikowania, do 120. Do tego roczna "opieka" nad klientem. Podobno certyfikowany instalator. Dziala na terenie powiatu pulawskiego (lubelskie)

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty sprzedaży (nie tylko n-ki) współpracują najczęściej z "zaprzyjaźnionymi" instalatorami. Ci instalatorzy indywidualnie ustalają ceny - można się potargowac zwłaszcza, gdy nie wyciągają kasy fiskalnej :) Za montaż i ustawienie anteny np. 80cm z dwoma konwerterami (zez na Astrę) trzeba zapłacić 80-100 zł (pod warunkiem, że materiały kupimy we własnym zakresie).

Edytowane przez maszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz w zyciu chyba z 10 razy anteny zakladalem, zawszena czuja celujac i naprawde nie jest to az tak trudne.

1 razy tylko mialem lipe, raz jak 2 dni ustawialem, antene ktora byla na 2 pietrze a TV na parterze, najgorsze ze nie mialem nikogo do pomocy + na wiosce ze nie bylo zabardzo punktu odniesienia gdzie celowac, po 2 dniach okazalo sie ze nowy kabel byl uszkodzony podrodze ;)

2 raz to jak znajoemu zgredowi z pracy zakladalem, mial krzyczec jak bedzie obraz (ja siedzialem na dachu) po 40minuach jak nadal nic nie krzyczal pofatygowalem sie na dol, okazalo sie ze zdazyl juz walnac cwiartke i udezyl w kime :)

zapewne jak w kazdym dekoderze macie cos takiego jak poziom sygnalu, wystarczy zobaczyc jak sasiad ma ustawione i na bank w 5-10min traficie na sygnal, potem upewnijcie sie ze to HB a nie astra (choc od Astry do HB malutki kroczek) lekko poruszac tak zeby jak najlepszy sygnal byl, dobrze (naprawde dobrze) skrecic zeby nic na wietrze nie latalo i ogladac do bolu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zapłaciłem 40 zł + materiały, więc chyba mało :D Dziwna sprawa - kupiłem zwykły nbox, a pilot dostałem od recorder'a :D Ale w drugim zestawie pilot normalny .

Zachodniopomorskie/Szczecinek

Edytowane przez haccp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sam zamontowalem antene, pociagnalem kable a odpowiednie ustawienie zlecilem instalatorowi. Zlapanie sygnalu zajelo mu doslownie kilka sekund i skasowal 20 zloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...