Skocz do zawartości
publo102

40PFL9704 czy 9705?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc osoby, które są w stanie porównać te dwa modele. Noszę się z zamiarem zakupu któregoś z tych tv, ale ciągle nie mogę dokonać wyboru. Przyznam, że 3D mnie nie interesuje, zatem czy jest aż tak duża różnica między jakością obrazu, że warto zapłacić 1,5tys więcej za najnowszy model?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publo102,

modele nad którymi się zastanawiasz to telewizory z tej samej serii. Philips 40PFL9705H to model z 2010 r., a 40PFL9704 to model 2009 r. Jest to ta sama, wysoka jakość i klasa telewizora. W co nowego jest w modelu 40PFL9705H? Zastosowania techniczne:

- LED Pro (1000 podświetlających diod LED ułożonych w sieć, która wyłącza się selektywnie. Ekran zużywa 50% mniej energii)

- Perfect Pixel HD (zapewnia płynne wyświetlanie obrazów w ruchu)

- Ambilight Spectra 3 (tylne podświetlenie telewizora, które barwą dopasowuje się do barw wyświetlanych na ekranie. Daje to efekt powiększenia obrazu. Światło emitowane jest z trzech stron - od góry oraz z prawej i lewej strony)

Co do jakości, to wyższa będzie w modelu z 2010 r. Jednak, jeśli nie posiadasz odbiornika z kanałami HD lub nie oglądasz filmów z blu-ray możesz nie dostrzec dużej różnicy jeśli chodzi o obraz. Wizualnie, 40PFL9705H dzięki funkcji Ambielight, jest ciekawszy.

Mam nadzieję, że pomogłem. W razie pytań, jestem do dyspozycji.

----------------------------

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu mam identyczny problem 3d mnie nie interesuje ale moze faktycznie nowszy bedzie mial lepsza jakosc obrazu lecz słyszałem ze w 9705 piszcza zasilacze a jezeli płaci sie prawie 9tys jest to niewybaczalne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...