Jump to content
Sign in to follow this  
kololoko

Problem z TX-SR506

Recommended Posts

Jestem posiadaczem amplitunera Onkyo TX-SR506 od ponad dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony ale ostatnio pojawił sie mały prolem tzn. wyświetlacz w amplitunerze nic nie wyświetla, jest pustka, zupełne nic. Próbowałem jakoś to włączya, przewertowalem całą instrukcje obslugi i nic. Nie pomógł nawet reset. Czy mozecie mi jakoś pomóc ? Czy jest jakaś opcja która pozwala włączya i wyłączyo wyświetlacz? Czy poprostu wyświetlacz padł i trzeba go wymienić?

Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź.

Pomoże Ci serwis , bo jeśli po resecie nie świeci, to padł śmiercią naturalną ...

Jestem posiadaczem amplitunera Onkyo TX-SR506 od ponad dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony ale ostatnio pojawił sie mały prolem tzn. wyświetlacz w amplitunerze nic nie wyświetla, jest pustka, zupełne nic. Próbowałem jakoś to włączya, przewertowalem całą instrukcje obslugi i nic. Nie pomógł nawet reset. Czy mozecie mi jakoś pomóc ? Czy jest jakaś opcja która pozwala włączya i wyłączyo wyświetlacz? Czy poprostu wyświetlacz padł i trzeba go wymienić?

Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź.

jest tryb "pure audio" ktory wylacza wyswietlacz. Wiem, jest to banalne ale sprawdz czy czasami tego nie wlaczyles. Wybierz inny tryb dzwieku przestrzennego.

A jak nie to jak masz jeszcze gwarancje to do serwisu a jak nie to ja bym rozkrecil klamota i sprawdzil czy cos sie nie rozlaczylo.

pozdr. dawmac

Witam ponownie, wzmacniacz postał dwa dni odłączony od prądu i po ponownym włączeniu wszystko wrociło do normy tzn. wyświetlacz znów działał ale po dwóch godzinach grania znów sie wyłączył. wydaje mi sie że mat związek z tym że jak pogra trochę i wzmacniacz się nagrzeje wyswietlacz się wyłącza po ostudzeniu wraca do normy. Czy ktoś już spotkał się z czymś takim? Jeśli tak to prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu. BTW wzmacniacz ma dobre chłodzenie tzn dużo wolnej przestrzeni w około.

rozkręć i sprawdź połączenia i czy nie ma ewentualnie zimnych lutów - wyświetlacz raczej się nie utlenił w tak krótkim czasie