Skocz do zawartości
kololoko

Problem z TX-SR506

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem amplitunera Onkyo TX-SR506 od ponad dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony ale ostatnio pojawił sie mały prolem tzn. wyświetlacz w amplitunerze nic nie wyświetla, jest pustka, zupełne nic. Próbowałem jakoś to włączya, przewertowalem całą instrukcje obslugi i nic. Nie pomógł nawet reset. Czy mozecie mi jakoś pomóc ? Czy jest jakaś opcja która pozwala włączya i wyłączyo wyświetlacz? Czy poprostu wyświetlacz padł i trzeba go wymienić?

Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże Ci serwis , bo jeśli po resecie nie świeci, to padł śmiercią naturalną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem posiadaczem amplitunera Onkyo TX-SR506 od ponad dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony ale ostatnio pojawił sie mały prolem tzn. wyświetlacz w amplitunerze nic nie wyświetla, jest pustka, zupełne nic. Próbowałem jakoś to włączya, przewertowalem całą instrukcje obslugi i nic. Nie pomógł nawet reset. Czy mozecie mi jakoś pomóc ? Czy jest jakaś opcja która pozwala włączya i wyłączyo wyświetlacz? Czy poprostu wyświetlacz padł i trzeba go wymienić?

Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź.

jest tryb "pure audio" ktory wylacza wyswietlacz. Wiem, jest to banalne ale sprawdz czy czasami tego nie wlaczyles. Wybierz inny tryb dzwieku przestrzennego.

A jak nie to jak masz jeszcze gwarancje to do serwisu a jak nie to ja bym rozkrecil klamota i sprawdzil czy cos sie nie rozlaczylo.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie "pure audio "

BoDeX, nie orientujesz się moż jakie to mogą być koszta? Chodzi mi o to czy w ogole opłaca sie to naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wzmacniacz postał dwa dni odłączony od prądu i po ponownym włączeniu wszystko wrociło do normy tzn. wyświetlacz znów działał ale po dwóch godzinach grania znów sie wyłączył. wydaje mi sie że mat związek z tym że jak pogra trochę i wzmacniacz się nagrzeje wyswietlacz się wyłącza po ostudzeniu wraca do normy. Czy ktoś już spotkał się z czymś takim? Jeśli tak to prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu. BTW wzmacniacz ma dobre chłodzenie tzn dużo wolnej przestrzeni w około.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkręć i sprawdź połączenia i czy nie ma ewentualnie zimnych lutów - wyświetlacz raczej się nie utlenił w tak krótkim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...