Jump to content
Sign in to follow this  
Raxor23

Jaki TV do 2200 zł?

Recommended Posts

Witam

Zamierzam kupić nowy telewizor i proszę o radę. Telewizor będzie służył także jako wyświetlacz do PS3. Będę się streszczał, oto wymagania:

cena max 2200 zł

min. 32 cali

min. 100 Hz

czas reakcji max 5 ms

Wymagania wysokie, ale znalazłem telewizory, które je spełniają. Są to LG 42LD550 i Samsung LE37C650. Oba znalazłem w cenie nieco poniżej 2200 zł w dobrych sklepach. Co do Samsunga to nie podają czasu reakcji matrycy, więc nie wiem jak jest. Bardziej skłaniałbym się ku LG ze względu na większą przekątną i jasną specyfikację. I tu moje pytanie: który z nich byłby lepszy? Jakość obrazu, trwałość itd. A może jakieś inne TV? Proszę o rady

Raxor23,

jeśli zdecydujesz się dołożyć jeszcze 300 zł możesz kupić telewizor Philips, który jest nowością w ofercie i spełnia Twoje oczekiwania. Chodzi o model Philips 32PFL7605H/12:

- 32''

- rozdzielczość FullHD

- częstotliwość odświeżania 100 Hz

- czas reakcji 2 ms.

Dodatkowo ten model wyposażony jest w Ambilight spectra 2. Ma również wyjścia: HDMI, USB, wideo komponentowe (YPbPr), WiFi Ready, Net TV.

W cenie około 2000 zł możesz kupić telewizor Philips 32PFL5605H, który również spełnia Twoje oczekiwania: 32", 100 Hz, czas reakcji 2 ms. Nie ma jednak (w porównaniu do modelu 32PFL7605H/12) ciekawych gadżetów typu: WiFi Ready czy Net TV.

Co myślisz o moich propozycjach?

--------------------

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Hm, ja powiem tak - mam w domu dwa Samsungi - jeden do Xboxa360, drugi do nki. Do konsoli jest to zdecydowany odjazd, szczególnie odblaski, wybuchy i słońce... Nie raz jest tak, że trzeba odwracać wzrok, bo dosłownie oślepia. Ten model, o którym wspominasz, znalazłem za nieco taniej niż wspominasz, tu. I z tego co piszą, to ma 37 cali, tak więc o 5 więcej niż wymagasz... Z innymi markami nie miałem osobistego kontaktu, więc nie chcę się wypowiadać.