Jump to content
Sign in to follow this  
Raxor23

Jaki TV do 2200 zł?

Recommended Posts

Witam

Zamierzam kupić nowy telewizor i proszę o radę. Telewizor będzie służył także jako wyświetlacz do PS3. Będę się streszczał, oto wymagania:

cena max 2200 zł

min. 32 cali

min. 100 Hz

czas reakcji max 5 ms

Wymagania wysokie, ale znalazłem telewizory, które je spełniają. Są to LG 42LD550 i Samsung LE37C650. Oba znalazłem w cenie nieco poniżej 2200 zł w dobrych sklepach. Co do Samsunga to nie podają czasu reakcji matrycy, więc nie wiem jak jest. Bardziej skłaniałbym się ku LG ze względu na większą przekątną i jasną specyfikację. I tu moje pytanie: który z nich byłby lepszy? Jakość obrazu, trwałość itd. A może jakieś inne TV? Proszę o rady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raxor23,

jeśli zdecydujesz się dołożyć jeszcze 300 zł możesz kupić telewizor Philips, który jest nowością w ofercie i spełnia Twoje oczekiwania. Chodzi o model Philips 32PFL7605H/12:

- 32''

- rozdzielczość FullHD

- częstotliwość odświeżania 100 Hz

- czas reakcji 2 ms.

Dodatkowo ten model wyposażony jest w Ambilight spectra 2. Ma również wyjścia: HDMI, USB, wideo komponentowe (YPbPr), WiFi Ready, Net TV.

W cenie około 2000 zł możesz kupić telewizor Philips 32PFL5605H, który również spełnia Twoje oczekiwania: 32", 100 Hz, czas reakcji 2 ms. Nie ma jednak (w porównaniu do modelu 32PFL7605H/12) ciekawych gadżetów typu: WiFi Ready czy Net TV.

Co myślisz o moich propozycjach?

--------------------

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ja powiem tak - mam w domu dwa Samsungi - jeden do Xboxa360, drugi do nki. Do konsoli jest to zdecydowany odjazd, szczególnie odblaski, wybuchy i słońce... Nie raz jest tak, że trzeba odwracać wzrok, bo dosłownie oślepia. Ten model, o którym wspominasz, znalazłem za nieco taniej niż wspominasz, tu. I z tego co piszą, to ma 37 cali, tak więc o 5 więcej niż wymagasz... Z innymi markami nie miałem osobistego kontaktu, więc nie chcę się wypowiadać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...