Skocz do zawartości
leemc

Umowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, na jaki okres trzeba podpisać umowę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem umowy podisuje sie na 12 jesli zamawiasz w CC albo 15, 24 miesiace jesli u przedstawicieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='leonz' post='14244' date='14.10.2006, 08:35 ']...jesli zamawiasz w CC...[/quote]
Co to jest CC??
A tak swoja drogą mógłby ktoś zamiescić gdzieś skan umowy? Wszędzie tylko regulamin... Edytowane przez bobiwr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bobiwr' post='14537' date='15.10.2006, 14:29 ']Co to jest CC??
A tak swoja drogą mógłby ktoś zamiescić gdzieś skan umowy? Wszędzie tylko regulamin...[/quote]

Chodzi o infolinie ale tam mowia ze zawarcie umowy
przez nich bedzie mozliwe za miesiac czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszałem że jak kupuję n poprzez infolinię to umowa jest na 12m a w sklepie 18m.Prawda to ?
jak szybko po zgłoszeniu kurier dostarcza nboxa ?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='leonz' post='14244' date='14.10.2006, 08:35 ']z tego co wiem umowy podisuje sie na 12 jesli zamawiasz w CC albo 15, 24 miesiace jesli u przedstawicieli[/quote]
co daje podpisanie umowy na dłuższy okres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mBAQ' post='17046' date='23.10.2006, 21:22 ']co daje podpisanie umowy na dłuższy okres?[/quote]

Ja nie wiem, w sklepie nie potrafili mi odpowedzieć, a w CC nie pytałem. Ale jak ktoś coś wie na ten temat to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic nie daje, ale twierdzą ze w najbliższym czasie beda jakies korzysci dla tych co podpisali dłuzszą. Tyle wiadomo Edytowane przez Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie trzeba posiadać przy sobie dokumenty by podpisać umowę??? chodzi mi zwłaszcza co uznają za potwierdzenie zatrudnienia lub zarobków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 dokumenty
dowod+prawko ( jak ktos nie ma prawka ) legitymacja ubezpieczeniowa
byle z adresem

zasw o dochodach nie jest potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś dostał jakieś konto bankowe (druki przelewow, książeczki opłat) na które trzeba płacić abonament (i wjakich terminach)?
Ja póki co nic takiego nie mam a kończy się darmowy miesiąc oglądania.

Pozdr
Marek

Może ja czegoś nie dopilnowałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marekbak' post='17976' date='27.10.2006, 09:41 ']A czy ktoś dostał jakieś konto bankowe (druki przelewow, książeczki opłat) na które trzeba płacić abonament (i wjakich terminach)?
Może ja czegoś nie dopilnowałem. :)[/quote]
Nic nie przegapiłeś... Myśle, że trzeba czekać na to co przyniesie listonosz...
Tak swoja drogą to mi też sprzedawcy nie umieli powiedzić czym skutkuje dłuższy okres umowy, ale czemu sie dziwić skoro też upierali się, że w komplecie nie ma karty kodowej, twierdząc iż "wszystko jest zaszyte" w tunerze... Troche im popsułem samopoczucie pokazując niespodziankę pod klapką... I wtedy dowiedziałem sie, że jestem pierwszym na ok 50 ludzi który sprawdził dokładnie co zawiera pudełko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...